Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu tazminat almak ile ilgili tecrübesi olanlar..?

köşeci

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
dava edipte tazminat alan varsa bizlere fikir verirseniz sevinirim.
kaza:iş kazası.
t12 kırık
yürüyorum tek vitesli araba gibi
bacaklarda güç kaybı
ayak uclarında güçsüzlük topuklarla yürüyorum.
idrar yok:tak günde 6 defa
gaita konntrol yok
sakatlık oranı belli geğil henüz.
iş yeri hatası %90
bunlardan yola çıkarak ortalama ne kadar tazminat alırım.teşekürler.

Bu kimse tam olarak söyleyemez. Bir çok kriter var bu tazminatı etkileyen: Yaş, meslek, mesleki kalifikasyon, çalışırken alınan aylık, kazanın yol açtığı çalışma gücü kaybı vs.vs.vs.
Kesinlikle iyi (ve güvenilir!) bir avukat tutup konuyu yargıya taşıyın. Bilir Kişi karar verir tazminata...

bülent bey

istanbuldan ismi Abdi PESOK olan tecrübeli bir avukatla görüştüm ve anlaştım ama ben sakatlık oranım belli olmadan dava etmek istemedim şu anda işe devam ediyorum iş göremezlik yada malülen emeklilik olmadan çocuğumun nafakasını riske edemedim.avukat hakkında duyumunuz varmı.Sizin tanıdığınız tecrübeli tuttuğunu koparan sağlam bir iş avukatı varmı.bu arada yaşım 33 ve ağır sanayide bakım onarım ustası olarak çalışıyorum.Ama işimi kazadan sonra tam anlamıyla yapmam mümkün değil.1200 lira maaş alıyordum o zaman.

büyük geçmiş olsun
bak kardeşim bende 2 sene önce iş kazası geçirdim t9 t11 bende yürümede yok çalıştığın yerin büyüklüğünden tutda verilen rapora göre değişir fakat benim avukatımın kazanmış olduğu iki dava var bir tansi site üyesi %72 malül rakam telafuz etmek istemiyorum ama istersen tel veririm kazanan arkadaşın görüşebilirsin ama avukata verdinmi sen bilemiyorum verdinse zor geri alırsın diye biliyorum tekrar geçmiş olsun

merhaba :

Murat abi merhaba:Avukatla görüştüm ama henüz vekalet vermedim iyi bir avukat olduğu konusunda duyum aldım bizimfabrikadan bir arkadaşın davasınada bakmış, iş yerime gelince türkiyenin en büyük gurubuna ait bir fabrika,tanıdığınız arkadaşınızın numarasını verirseniz ondan konuyla ilgili görüş almak isterim.teşekürler herkeze geçmiş olsun.

Üst Alt