Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu verilen SGK sonuç raporunu nereden alabilirim?

sozcan09

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar işkazası maaşı bağlandı %34,2 oranla maaşı alıyorum bana bu raporlazım avukata vercem ameliyat oldğum hastaneye dava açmıştık dosyaya konacak nerden alcam sgk dan mı işgücü kayıp oranmı gösteren rapor sonuç

Gidip bulunduğun SSK dan işte verirler fotokopisini

İşkazası sonucu verilen raporu nereden temin edebilirim?

Merhaba arkadaşlar işkazası maaşı alıyorum oranım %34 benim öğrenmek istediğim bu raporu nerden temin edebilirim ben raporu görmedim hiç 2 yıl olmuştur maaş bağlananlı ama o raporu temin etmek istiyorum benim bacağımda da sıkınrı var askerlikten muafım rapora dahilmi değil bilmiyorum

Engelli raporu e-devlette bile görünüyor 2012 sonrası alınanlar e-imzalı olarak görünüyormuş hatta, ben 2012de aldığımdan sadece rapor bilgileri görünüyor e-devletten baktınız mı?

Ben engelli raporu almadım ki işgüçü kayıp oranı verildi işkazası maaşı bağlandı

sozcan09 raporu alabildinmi bende aynı durumdayım raporu alabildiysen nasıl yaptığını söyler misin acil tşk.

arkadaşım yakınım görme engelli meslek hastalığı raporunu almak için çalışma bakanlığından bilgi alabilirsin iş teftiş kurulu numarası yanlış hatırlamıyorsam 0312 524 25 49 yardımcı olurlar

Üst Alt