Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucunda sürekli iş göremezlik için müracaat ettim. Sonuç ne çıkabilir?

deniz2121

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba

ben 2015 de iş kazası geçirdim ve kaza tutanağına ölümcül diye geçiyor akçiyer ve kara ciyer kanaması geçirdim 6 kaburga kırıvım var ve sol femur kırığı var sol ayak parmağım kırık sol kolum kırık şuanda 4 sağ kaburga çıkıntılı
iş veren beni içten çıkardı bende iş kazası emeklilik ne başvuruda bulundum
sgk beni önce devlet hastanesine gönderdi tam bilgi alamadıkları için Hatay araştırma hastanesine gönderiyorlar fizik rehabilitasyon merkezine ölçüm cetvelinde ve güç kaybını öğrenmek için

sizden öğrenmek istediğim şu fizik doktoru bana oran veririm %10 yada %12 almamlazım 6 femur pilatinim var 4 kaburga çıktısı var ve sezeryanla dada ameliyatı var

bu konuda sizden yardımcı olmanızı istiyorum birde akciğer tüpü var

deniz2121

oluşan kısıtlılığa bağlı aslında. %10 ve üzeri alırsanız sürekli iş göremezlik geliri bağlanır

@deniz2121 , @OturanBoğa

Merhaba, rakamsal olarak birşey söylemek elbetteki bizler açısında mümkün değil, ancak % 10 un üzerinde oran çıkacağı aşikar, sürekli iş görmezlik geliri alacağını net bir şekilde söyleyebilirim.

Sırf femur kırıklarına bağlı platin, plak ve vidalara bağlı olarak bu yorumu yapıyorum (ki bende de femur kırıkları mevcuttu) ve tekrar önemle ifade ediyorum ki % 10 un epey üzerinde çıkma ihtimali var diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun....

Bundan sonraki süreçte kolaylıklar diliyorum

Üst Alt