Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası tespiti süreci ile ilgili bilgi istiyorum..?

turgutkumul

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar ben işkur üzerinden özürlü kontenjanında işe girdim ama 9 gün sonra benim kafa tasımdaki çökük ve platin nedeniyle fazla ve sürekli eğilip kalkamıyodum denge kaybı yaşadım ve iş yerindeki palete çarptım kafamı ve kafamda olan platin yerine denk geldi. o anda bi yanma oldu ve bi müddet sonra geçti

akşam evime gittim yattım sabah kalktığımda sızı vardı kafamda sağ tarafta ve kulak dengesinde olan bölümde öksürmek bile zorlaştı işe gittim ve gene aynı yere verdiler beni ustaya dedim bu dün burada şu oldu dedim beni sürekli yere eğilip kalkmıycam bi yere ver dedim vermedi öğleye kadar çalıştım ama birde baktım kafa tasımdaki çökük olan bölgede platin dışa doğru çıkmış parlıyo direk revire gittim ve bana sevk yazdılar

daha öncede beni 4 defa ameliyat eden doktora gittim ameliyat dedi tarih verdi o zaman tarihin dede dinlenmem için rapor yazdı ve o raporda hastalık diye yazılmış doktorum fark etti ve bu nasıl olmuştu dedi bende yukarıda olduğu gibi anlattım o zaman nasıl hastalık olur dedi iş yerini ara buraya vizite yollasın dedi
aradım iş yerini vermedi vizite tutanak tutturduk hastanede ve sgk ya gönderildi iş kazası olarak

burada benim aklımdan bile geçmiyodu iş kazası olarak ama bazı arkadaşlar var beni bu durumdan yararlanmak için yaptım sanıyo ve şimdi de gündemimde olan kaza geçiripte sana verilen haklardan yararlanmak için dava açmam nedeniyle böyle sanılıyo

burada ben ne yapmalıydım arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa cvp yazarsa sevinirim ...

Turgut bey, doktorunuza sorup hangi oranda işgücü kaybı alabileceğinizi öğrenin bence. Eğer % 10 ve üzeri olursa, ona göre hareket ederiz...

Üst Alt