Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası üstünden 16 ay geçti, hiçbir ilerleme kaydedemedik!?

Cengizhan5844

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar işkazası geçirdim 16 ay oldu bisonuç alamıyorum patronumda işkazası nı bildirmedi avukatım bildirdi kazsyı sgkya ama bitürlü sonuç yok sol elim sakat kaldı çalışmıyorum 16 aydır madurum bu nasıl bi süreç lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun

Cengizhan5844
Kardeş bı meslek hastalıkları için başvuruda bulunsan.is kazası raporlarını da yanına alarak.en azından meslekte maluliyet oranını belirlersen sürekli işgöremezlik raporu alabilirsin.O rapor ile isverenine avukatın aracılığıyla dava açma şansın bulunuyor

Tamam tşk şimdi meil adresime ankara 3 nolu gurup başkanlığı teftiş kurulundan msj geldi işkazası ile ilgili müfettiş görevlendirildi bilginize rica ederim diye nekadar sürer aceba

işkazası

Bugün müfettiş aradı beni ve elindeki bilgi ve belgeleri istedi gerek görürsem ifadeni alırım dedi ben evrakları gönderdim evrak takipten baktığımda ist pendik ilmüdürlüğü destek hizmetleri 3 .mahkeme yazıyor evrak gelen dosyaya kaldırıldı yazıyor bugün oldu bu iş

Üst Alt