Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında bilir kişi bana yüzde on kusur verdi. İtiraz edeyim mi?

SanalHayat

Üye
Konular
88
Reaksiyonlar
9
merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım durumumu buraya ben 12 sene önce iş kazası geçirdim yüzde yüz raporluyum kaç aydır iş göremez maaşı alıyorum madi manevi tazminat açmıştım kusur oranları beliremek için dosyam bilir kişiye gitmişti bilir kişiden geldi bana yüzde 10 kusur vermişler ben yüzde 10 kusuru itiraz ediyimi yoksa böyle kalsınmı karşı taraf zatten itiraz eti bide yüzde on kusur oranı tazminatı nasıl etkiler bilgisi olan cevaplarse teşekkürler...BİDE BUNDAN SONRA NE OLUR MAHAKEME DAHA SÜRERMİ

%10 kusur hiç bişe bence etmenize gerek yok

Bence de itiraz edilmeyebilir. Osundan busundan illa ki bir kusur verilir zaten

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için bende av diyorum zaten 12 seneye aşkındır mahkeme sürüyor  kalsın oda diyor karşı taraf zaten verecek..ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA NE OLUR MHKAME DAHA NEKADR SÜRECEK

iş göremez maaşı ek ödeme ne anlama geliyor

merhaba arkadaşlar ben sürekli iş göremez maaşı alıyorum %100 raporla e devlette baktığımda maaşım zamlı görünmüyor eskiden 62 tl ek ödeme vardı şimdi 65 tl ek ödeme var yani ek ödeme zammı oluyor. aydınlatırsanız sevinirim

Eski Maaş×1.057 hesapla maaşın ortaya çıkar

yani 27 tl zammı gelmiş.hesapladım 27 tl fazla çıkıyor oda zammı?

Maalesef o kadar zam demektir! Bozdur bozdur harca!

Üst Alt