Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında işgücü kaybının ve tazminat miktarının belirlenmesi..?

mesut123.

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar iş kazasın geçirdim ve%60 raporla iş göremezlik gelirine bağlanacağı acaba dava açsam şirketten ne kadar maddi manevi tazminat alırım?

mesut bey merhaba,

Maddi tazminat miktarı sizin yaşınıza, kazanın geçirilme yılına, şirketten aldığınız aylığın miktarına ve şirketin bu kazadaki ihmal oranına göre ya da şirketin kendi sigortası olması vb. bir çok şeye göre değişecektir.Çok detaylı bilgiye ihtiyaç duyulur kesin bir cevap için ama iyi ve işini bilen bir şirketle ve avukatla uğraşılmaya değer bir tazminat alırsınız.

iyi günler.

Sana bunun için işini bilen avukat önerebilirim.

Heyet raporu oran düşürülmesi hakkında...

Arkadaşlar 2013 yılında geçirdiğim kaza nedeniyle 2014 sonunda sürekli iş göremezlik maaşı için heyete girdim sonuç ankaradan 2016 nisan kontrollü %60 geldi (kaçtan düştüğünü bilmiyorum)2016 başında da özürlü kimlik kartı ve ekpss ye girebilmek için üniversite hastanesinde heyete girdim orada doktorlar %86 verdi heyet düşerek %70 sürekli rapor verdi.Sgk dan sevk alarak kontrol için heyete girdim %70 aldığım raporun sonuçlarını gösterdim rapor kağıdına doktorlar bu sefer%82 yazdı ama ankara kaça düşürür bilemiyorum sizce aynı oranda mı düşürür.Oran ne olabilir?

hilal72

Merhaba, Hilal hanım ben istanbul'dym avukat önerimizi bana da yapar misiniz?

tabiki yaparım ama yarın yazsam olurmu benim cep telefonum bugün evde unutuğum için bu akşam yada yarın size avukatın numarasını yazarım

Üst Alt