Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında işveren her şeyi kılıfına uydurmuş. Ne yapmalıyım, haklarım nedir?

Seckin68

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Cumleten selamun aleykum abilerim kardeslerim ben bir is kazasi gecirdim 29.01.2019 taruhinde sol elimi plastik makinasinin kapagina cuval basiyodum baska calisan bir arkadas elimi gormeden dugmeye basip kapagi kapatti elim arada kaldi we bas parmagim haric 4 parmagimda kokten koptu..

Sonrada konyaya sevk ettiler hemen vakit kaybetmeden 4 unude diktiler.. doktor simdi hayati tehlikesi iyi parmaklarin diyo ama ne kadar calisir fixikde bakacaz diyo 3 kere ameliyatt oldum hatta raporun birinde sol el 2.3.4.5 parmak proksimal falanks seviyesinden total ampute reimplantasyon yaziyo ne demekse is tarihinde sigorta is guvenligim hic biseym yok tu ama is weren benim adima ben hastanedeyken herseyi kilifina uydurmus simdi benim ne yapmam lazim ne kadar tazminat bide nasil emeklilik olur bana hakkinda bilgisi olan warda yardimci olursa cok sewinirim hepimizede allah yardm etsin cok zor...

İş kazası olduguna dair hastanede rapor tutuldum işveren iş kazası olarak bildirmemişse cezası var. Senin yapman gereken önce olayın oldugu yerdeki karakola git ifade ver sonra sgk iş kazası birimine başvur. Sgk yapılmamış olmasında sorun degil uzun bir süre tedavi bittikten sonra sgk seni hastaneye sevk edecek maluliyet derecen belli olacak yuzde 10 üzerinde maaş baglanacak ihmal etme ayrıca iyi bi avukatla tazminatını al

Butun hastane raporlari da is kazasi olarak geciyo abi dedim sigortayada ifadede bulundum acaba bana yuzde kac rapor verirler malulluk raporu

İşine yaşına maaşına göre degişiklik gösterir tahminde bulunmak zor

Üst Alt