Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında kaza tarihinden mi başvuru tarihinden sonrasında mı toplu ödenir?

Deaguart

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bulen bey mrb .bi sorum olucakti .is kazasi gecirdim .dirsegin ust kismi kirildi .4 platin 14 vida takildi ve halen takili .% 11 rapor verdiler ve 3 yil oldu surekli is gorememezlik odenegi halen cikmadi .sgk agustos ayinda cikabilir .ve toplu para alacaksin ..dediler .is kazasinin oldugu tarihten mi bu para yatacak yoksa surekli is gorememezlik basvuru tarihinden mi

tedaviniz sürerken rapor parası aldıysanız, heyete girdiğiniz günden itibaren aylık bağlanana kadar aylığınız birikiyor.

İs kazasinin oldugu gunden olmuyor demek ki tsk ettim

Merhaba,
Ben de iş kazası geçirdim fakat iş yeri iş kazası olarak sgk'ya bildirmemiş (Kalp Krizi)Ben iş kazası geçirdikten 2.Ay sonra sgk'ya şikayette bulundum.Müfettiş atandı ifadeler alındı ama hali hazırda daha şikayet ile ilgili sonuç ortada yok.
Benim sorum şu:Eğer iş kazası olduğuna karar verilirse müfettiş tarafından yada mahkeme yoluyla iş kazası olduğu tespit edilirse benim alacağım (tabi şartlar tutarsa) Sürekli iş göremezlik ödeneği hangi tarihten itibaren verilecek
İş kazası şikayeti yaptığım tarih mi dikkate alınır yoksa hangi kriter dikkate alınır ?

Merhaba,
Sonunda bugün hastaneye sevk edildim.Hastaneden alacağım rapor tarihinden mi maaş bağlanacak yoksa iş kazası geçirdiğim tarihten itibaren mi maaş bağlanacak.Lütfen cevap verirmisiniz.

Mektepli1967

Merhaba,
Uzun uğraşlar sonunda elhamdurullah bugün iş kazası sebebiyle sürekli iş göremezlik maaşını hak ettiğim tarafıma iletildi.Evet maaşımı iş kazası sonrasında aldığım geçici iş görmezlik raporu bitiminden sonraki ilk ayın başı itibari ile bağlandı ve geçen süreyi toplu olarak aldım.

Üst Alt