Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında sağ gözümü kaybettim, sol da %50 görüyor. Ne kadar maaş bağlanır?

Konya4242

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2010 da ıskazası gecırdım sag gozumu kayıp ettım solda yuzde 50 goruyor 760 tl maas alıyordum ozaman yuzde 40 rapor alabılırmıyım ve nekadar maas baglanır hıcbır sekılde odeme almadım bugune kadar gerıye donuk nekadarını alabılırım yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar

Konya4242

Yüzde 40 alirsin,ama maas ne kadar olur bilemem.Bu dogrudan senin calisman ile,Ödedigin prim ile alakali bir olaydir

Gecmis olsun

Çok tskler moral verdiniz yani oranlar çok düşmüş galiba bende okuyorum ama bazende umudum kırılıyor ne yalan söyleyeyim bugüne kadar hiç özürlü olarak görmek istemedim kendimi o yüzden baş vurmamıştım şimdi artık hayat zorlaşıyor malesef sıkıntı yaşıyorum acaba 3 çocuk babasıyım ve yaşım 32 bunların bir etkisi olurmu maaşta

Selamın aleyküm kardeşim sgk ya git işkazası bölümüne başvurunu yak sürekli işgoremezlik raporu için

Başvuruyu yaptım 10 gün önce %40 alabilirmiyim merak ettim

İnşallah yüzde 40tan fazlasını alırsın ama yüzde 10da alsan maaş bagliyolar

Allah razı olsun kardeşim insallah allah hepimize yardım etsin inşallah

Sol %50 görüyor demişsiniz, ne tür bir sorun var acaba gözünüzde? Tek göze %32 veriliyor, oranın yüksek verilmesi sol gözünüze bağlı ki bence yüksek bir ihtimal %40 üzeri verilir.

2010 yılında yüzüme dinamit patladı yani buna şükür +13 gözlük var gözümde yani halen içinde yabancı madde var şuanda ama rahatsız etmiyor doktor kafadandı konuştu bilmiyorum ama %25 alırsın dedi

slm lar herkese arkadaslar 2010 yılında iş kazası gecırdım yuzde 40 rapor cıkacak benım fıkrımcve ama nekadar maas ve geriye donuk alabılırmıyım acaba bas vuruyu yenı yaptım daha 10 gun once yanı gerıye donuk 8 yıllık odeme odenırmı bana oggun ıcın 760 tl maas alırdım toplam 3450 gon pırımım var suanda

arkadaşlar meslekte kazanma gücü oranıyla vucut kayıp oranı farklı çok basit bir soru siz tekrar aynı işinizi yapabilirmisiniz

önemli olan bu ve oranlar netleşmeden dava acma emekli olsan bile 2 maaş alacaksın arkadaşım yüksek olanı tam düşük olanın yarısı vucut kayıp oranında göz %32 ama iş gücü kaybında çok farklı

sgk bana oran gerekmez dedi ama yılmadım kamu denetciligine şikayet ettim enson adli tıpa gittim sonuç bekliyorum tel numaram 0532 645 31 43 dava oranlarını eline almadan açma ben herşeyimi kendim takip ediyorum

iş kazalarında iş kazasından sonra istirahatin nezaan bittiyse ozaman başlar ve toplu alırsın birde aldıgın para daha sonra mahkemeden kazandıgın davadan peşin sermaye degeri olarak düşer

alacagın tazminattan

2010 yilinda kaza gecirdim Yüzde 46 raporum onaylandi

Merhabalar2010 yılında iş kazası geçirdim 8 yılında baş vurdum sgk ya bana 3 gün önce rapor geldi % 46 oranla maaş asgari ücretten yatıyordu ozaman nekadar maaş alırım ve geçiçi iş goremezlik almadım bugüne kadar toplu ödeme yapılır mı geçmişe dönük bilenler yardımcı olabilirmi herkese saygilar

Yüzde 46 ile nekadar maaş alirim

Merhabalar2010 yılında iş kazası geçirdim 8 yılında baş vurdum sgk ya bana 3 gün önce rapor geldi % 46 oranla maaş asgari ücretten yatıyordu ozaman nekadar maaş alırım ve geçiçi iş goremezlik almadım bugüne kadar toplu ödeme yapılır mı geçmişe dönük bilenler yardımcı olabilirmi herkese saygilar

1.) Sigorta giriş yılı ve prim ödemelerine göre emeklilik maaşları değişir.
2.) Emeklilik şartlarınızı tamamladığınız zaman başvuru yapabilir ve başvuru tarihinden , işlemlerin tamamlanmasına kadar geçen biri iki aylık süre için toplu ödeme alabilirsiniz.
3.) Misalen emeklilik şartlarını 6 ay önce tamamladınız ama yeni başvuru yaparsanız 6aylık maaşı toplu alma gibi bir olay olamaz.

Üst Alt