Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında SGK yüksek sağlık kurulu ile adli tıp kurumu oranları..?

Konular
13
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bu sitedeki herkes benim ailem gibi oldu ben hepinizi çok seviyorum sizden yardım inizi istiyorum ...

Arkadaşlar işyeri ile davam devamı ediyor sorum şu
İşyeri avukatı kusur oranlarına itiraz ettiler tam 3defa bilirkişi raporuna sunuldu SGK %65 işverene bana%35 verdi çalışma bakanlığı müfettişleri işverene %75 bana%25 kusur izafe ettiler en son bilirkişi kurulunda onandı

Şimdi bu işveren avukatı malûl luk oranına itiraz ediyor lar
Adlı tıp sevk edilsin diye itiraz ettiler arkadaşlar değerli abilerim Sgk bölge sağlık kurulu nun vermiş olduğu malûl oranını adlı tıp düşürür mü,?? bana tek göz kaybı hiç görmüyor skg %38 malûl oranı verdi adlı tıp yüzde kaç verir lütfen yardım edin kardeşinize HEPİNİZİ COK SEVİYORUM KADER KARDEŞ LERİM ALLAH A EMANET OLUN

ramazan1984 öncelikle geçmiş olsun SGK %38 verdiyse eğer en fazla adlı tıp %32düşürler rahat olun.

Benimde mahkeme için adli tıp raporu geldi %36
Şimdi birde sürekli isgoremezlik ödeneği için süreç devam ediyor ordanda bir oran çıkacak

Bu iki orandan hangisinin yüksek olma ihtimali var
Mahkemeyi etkilermi itiraza sebeb olurmu bu durum

Benim yüzde 19.5 SSK raporumu.adli tıp yüzde 9 a düşürmüş.anlamadığım yüzde 11 iyileşmiş im ama benim haberim yok.
Beş dakika muayene tamam,bukadar basit 4. Katdan düştüm kol bacak kırıldı .11 ay çalışmadım .iki kere amaliyat oldum.yamuk kaynayan kolum iyileşmiş benim haberim yok.sağolsun İstanbul adlî tıp sôyledide öğrendim.yoksa yamuk elle yaşayacaktım vay beni

Adli Tıp Kurumu SGK'nın oranını düşürür mü?

Arkadaşlar mahkeme adlı tıpa sevk etti gecen hafta muayene oldum adlı tıp kurumu sgk oranını düşürür mü acaba cevabınız için şimdiden teşekkürler

Geçmiş olsun eylül ayinda adli tipta randevumuz var,tecrubelerinizi paylaşirmısiniz?
3. İhtisas a mi gittiniz?

Üst Alt