Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında sol işaret parmağım prese sıkıştı. Haklarım nelerdir?

erdiyano

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
selam ben bundan bir ay önce bursa da çalıştığım fabrikanın punto makinasında sol el işaret parmağımı sıkıştırdım parmağında kırıklar ve ezilmeye bağlı sinir kesikleri oluştu kaza çalıştığım fabrikada press bölümünde çalışmaktaydım fakat adam o bölümde fazla olunca beni 1 günlüğüne eğtimini almadığım punto makinasına verdiler ben başımdaki kişilere bu işi daha önce yapmadığımı ve pedal lı pres hiç kulanmadığımı belirtme me rağmen beni orda görevlendirdiler ve bu kaza başıma geldi 1 amilyat geçirdim ve his kaybı ve sekil bozukluğu ve hareketsiz kalacağı söylendi bende bunun üzerine şikayetçi oldum adli tıp 6 kadameli olan değerlirmeden bana teşhis olarak 3. dereceyi verdi ben bu davadan ne alırım yada ne kaybederim lütfen bana yardımcı olun hasar kalıcı olacak yorumunuzu bekliyorum saygılarımla

Bence de bir tazminat hakkınız doğmuş görünüyor.

Üst Alt