Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında sürekli iş göremezlik gelirini hangi tarih itibarı ile alacağım?

default2

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben 08.06.2018 tarihinde is kazasi gecirdim sag kolum koptu %60 engelli raporum var halen fizik tedavi görüyorum bu ay süreç biticek dolayisiyla raporluluk süremde biticek simdi ogrenmek istediğim konu daimi is gormezlige bas vurduktan sonra almaya baslicamda bu odemeyi geriye donuk toplumu alicam yoksa basvurdugum tarihten itibaren mi almaya baslicam yani kazi gecirdigim tarihten basvuruyu yaptigim tarihe kadar olani toplu mu alicam yoksa oyle birsey yok basvurdugun tarihten itibaren alicam geride kalan kisim diye birşey yok mu umarim acikliya bilmisimdir konuyla ilgili bilgisi olan bildiklerini paylasirsa sevinirim tesekkurler

Merhaba, öncelikle büyük geçmiş oösun. Geçmişe dönük paranızı geçici işgörmezlik raporunuzun bittiği tarihten itibaren alırsınız. Başvuru sonrası maaş ise yoğunluğa göre max 1 senede bağlanır.

Üst Alt