Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasından %37 rapor verildi, bağlanan maaş 147 TL!?

mesutaeton

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
İyi günler

geçirdiğim iş kazası sonucu boynum kırıldı. Allaha şükür ki felç veya ölüm olmadı.

% 57 heyet raporu aldım vergi muafiyetinden emekli oldum. İş görmezlik oranımın hesaplanması için SGK ya dilekçe
yazdım 2 yıl sonunda oda sonuçlandı onda da % 37 olarak kabul edildi ve 5510-19 ile 147.00 tl. Maaş bağlandı

bu normal bir maşmıdır teşekkür ederim.

Normal bir emekli maaşı ama bir sıfırı eksik yada 5510 nu çıkaran bürokratların kafası eksik, Bu bürokratları ve ailelerini bu maaşlara çalıştırmak lazım esas. Topunun Beyin Felci olması dileğiyle olmayan beyinleri fiziksel olarakta olmasın bari tam olsun.

benim düşüncem şu yönde mesut, emekli olduğunuz için az olanın yarısını alma hakkınız var ve o yüzden emekli maaşınızın tamamı + sürekli iş görmezlik ödeneğinin yarısı normalde 294 tl bağlanmıştır, yalnız emekli olduğunuz için yarısını maaş olarak size verirler...

Bence de Mehmet arkadaşımızın yazdığı gibidir durum.

147 lira nedir yahu ,ayıp ,ayıp ,izmir'de köpek besleyen insanlara soruyorum ,köpeğinizin aylık masrafı ne kadar tutuyor diye ,diyorlar ki aşıları ,maması ,şampuanı derken 400 ile 500 lira arasında değişen bir rakam tutuyormuş ,tabii ki helal hoş olsun ama bir insanın elli tane maaşı olsa bile 147 lira teklif etmek ayıp ,hani çok büyük ekonomiydik ,yalanmıydı yoksa herşey,yoksulluk almış başını gidiyor ,yokmu bir robin hood'umuz ,nerede saklanıyor bu zenginler,nerelerde yiyip içip tıksırıyorlar ,hepsine yazıklar olsun ,her zengin üç ,beş yoksula saip çıksa ne olur sanki ,bencil ve cimri insanların suratına tüküresim geliyor

Üst Alt