Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasından dolayı sol gözümü kaybettim. Sürekli iş görmezliği geliri ne kadar olur

numan gözde

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
daimi şigörmezlik ödeneyi icin baş vurdum heyet yüzde 32 olan raporum ankara kocatepede yüzde 49 olarak yükseltiler bana nekadar maaş bağlanır maaşım 1500tl ve bu raporla özürlü haklarından faydalanabilirmiyim.vergi indiriminden yararlanabilirmiyim

hocam fikir vermesi açısından yazıyorum, %45 raporum var. bu ay SGK 1020 tl aylık yatırmış.

Siz de sonucu buraya aktarırsanız çok yararlı olur...

TR123, kaza olduğunda resmi olarak ne kadar aylık alıyordunuz?

İş kazasından tek gözümü kaybettim. Ankara'dan % 49 geldi. Vergi indirimi?

iş kazasından dolayı sol gözümü kaybetim hastaneden /32 olan raporum ankaradan /49 olarak cıktı. ben şimdi vergi indirimine müracat edeceyim neler yapmam gerekiyor

selam numan arkadasim cok gecmis olsun bende sol gözümü kaybetdim vergi indirimi icin muracat etdigimde ankara benim raporumu %32 düsürdü sanada aynisa gelecek cünkü bu devlet te gözlü insanlari cok saglam görüyor ne güzel yasa demi cok gecmis olsun tekrar

Üst Alt