Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasından sonraki kamu davasında sonucunda neler oluyor?

mesut123.

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Merhaba...
Arkadaşlar iş kazası sonucu kol bacağım bileklerden kırıldı platin takıldı omuriliğimde l1 kırığım var platin takıldı bu yüzden norojen mesane oldum ve ayaklarımdaki güçsüzlükten dolayı yürüyüşüm bozuk.
İşceren universiteye ve şirketin proje mudurune Kamu davası açıldı şikayetçi oldum adli tıptan irapor aldım dava devam ediyor.
9 ay oldu daha nasılsın diye bile sormadılar ceza almalarını çok istiyorum
Acaba bu davaların sonucu ne oluyor ceza almaları için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Ben şu anda kaza geçirdiğim iş yerinde çalışmaya devam ediyorum.İş göremez aylığımın bağlanmasını bekliyorum.Burada çalışmamın bi mahsuru varmı.Kamu davasıda devam ediyor.

İs kazalarinda Kamu davasi otomatik aciliyor. Sana sürekli is gorememezlik geliri baglandigi zaman işveren seni kovar. SGK bagladigi is gorememezlik ödeneğini senin tazminatından düşer.

Sürekli iş göremez maaşımı işverendenmi alıyor yani?
Bir de bu sefer benim patrona mahkeme celbi gelmiş ben müştekiyim davada onlar sanık burda çalışmamın ne zararı olur?

Üst Alt