Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasından yada trafik kazasından Adli Tıp heyetine giren var mı?

hilal72

Aktif Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Adli tıpda maluliyet için girenler yazabilirmi adli tıpta nasıl oluyor muayeneler diğer hastanelerdeki doktorlar gibilermi

evet ben iki ayrı adli tıpa girdim iş kası meslek hastalı tesbit için ilkinde bulundugum yer adana adli tıpa girdim doktor derdimi dinledi neyim var ansıl oldu herşeyi sordu 2. adlitıpta istanbula yoladı orda girmemle çıkmam bir oldu 3 dk duramdım belki elimde sorun vardı eli ölçtü sadec çıkabilin dedi sonra mahkeme beni ünv. hastanesine sevk etti oran için ordad sadece fizik tedeva ve reh. bölümüne eldeydi benim sorun mahkeme el bilek hareketini istedi doktor iyiydi beni iyiceme dinledi ne gibi sıkıntılarım var hepsini yazdı el bilek hareketi 0 yazdı baş parmak yzüde20 kıstlı agrılı diger parmaklarda agrılı ve kıstlı yazdı mahkemeye yolarız dediler mahkemy gittim raporun kaç oldugunu ögrenememedim buseferde yüksek saglık şurasına gitti dediler bilmiyom ne çıkar ama adli tıp işle alakalı yazmış meslek hastalıgı olrak avukat öle dedi bakalım kaç oran alacaz bilmiyoda adli tatil nedeniyle 9 ayaın sonuna attı ben 2012 den beri ugraşıyom 15 . mahkemem olcak am halen oraya git buraya git hayırlısı bakalım

ay zormuş benim iş kazam sonuçlandı 25 aldım ama maluliyet artma olduğu için maluliyet tesbit davası açccez zaten daha öncede trafik sigorta şirketine dava açtık ama mahkme günü belirlenmedi adli tıpı merak ediyordum çok uzun sürerse zormuş dava masrafına insanın canı dayanmaz

düşün yani 2012 den beri ugraşıyom 2 adli tıpa gittim en son üv.hastanesi olmadı şimdi bide yüksek saglık şurası bilmiyom ne olur şimdi elimi zorlamayan bir işte iyi kötü çalışıyom ha beni etkiliyormu etkiliyor ama nidim burdan çıksam başka işe almıyor o derece dava sonuçlanan kadar hiç olmazsa iyi kötü bir işimiz var çok şükür gidip geliyok artık ne zamana sonuçlanırsa hayırlısı çok zahmetli iş adli tıp git gel para yatır vs 600 tl yataırdımdı ben ist adli tıpı adına adanad o kaar degildi bilmiyom ne olcak

Üst Alt