Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş mahkemesi Yargıtay süresi ne kadar?

okan01

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Benim iş kazası davam 5 yıl sonun da çok şükür sonuçlandı şimdi itiraz sürecinde Yargıtay a yollandı. Davası biten tecrübeli arkadaş lar yazarsa sevinirim; Yargıtay dosya inceleme süresi ne kadar? Cevap yazan arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkürler

kardeşim hayırlı olsun o konuyu bende merak ediyorum. ha birde bu aktüerya mevzusu ne oldu dosyan ankaraya gttimi gittiyse hesaplama işi kac ay sürdü ben o aşamaya geldim o yüzden merak ediyorum.

Hesaplama 1 yada 2 ay sürüyor kardeşim. Ankaraya gitmiyor zaten dosya bulunduğun ilde hesap bürosu vardır

6 aya kadar sürebilir arkadaşlar Yargıtay sonucu

kardeşim cvb için tşk ederim okan01 son birşey daha sorucam aktüerya hesabından sonra hesabınıza paranız yattımı yoksa yargıtay sonrasımı hesaba yatıcak ?

benimde iş kazasında 13 seneyi bulan bir davam vardı geçen hafta sonuçlandı karşı tarafın itirazından dolayı dosya yargıtaya gitti araştırdım biraz 1 seneyi bulur o ilin yoğunluğuna göre değişiyormuş...bide karşı taraf parayı yatırdımı benim avkatım doğru düzgün bilgilendirmiyor agresif davranmaya başladı sebebini bilniyorum

Yargıtay sonuçlanır paranız öyle yatar arkadaşlar

Eski çalıştığım yeri dava ettim, kazandım ve temyize gönderdiler.. Bende e-devlet üzerinden BİMER'e yazdım, sonuç; 1 ay içerisinde onandı ve postalandı.. Derdini sıkıntını detaylıca yazıp iletirsen ilgileneceklerdir.. Geçmiş olsun..

Cevap veren arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim. Umutsuz 13 kardeşim aktüer hesap yapıldıktan sonra bu hesaba göre hakim karar verir sonrasında itiraz sürecine girilir bu süreçte para hesaba yatmaz. Yargıtay onarsa ancak o zaman dava sonuçlanmış olur

Suan aynı konu benımde =) 1 sene sürer dedi avukat inş bir sene ile kurtarırız dedim =) ben böyle konulari kafaya takmamaya çalışıyorum yoksa beni rahatsız ediyor .. Daha önceki davalar 6 ayda sonuçlanmış ben okudum Forumda .

02/12/2014 tarihinde biten mahkemem 29/01/2015 tarihinde yargıtayda arşivde olarak gözükmeye başladı hayırlısı gelişmeleri ne kadar sürdüğünü buradan paylaşırım inşallah

Slm okan kardeşim dosyanin yargitayda arşivde oldugunu nasil bilecez...ayni durum bendede var..saygilar

Kardeşim google.com dan yargıtay dosya sorgulama sayfasını aç. Oradan görebilirsin

Makul sürede yargılama yapılmadığı için AİHM'nr başvuru yapıp tazminat talebinde bulunabilirsin.Bir avukatla konuyu görüşmende fayda var büyük ihtimallede kazanırsın.2015 yılında ANAYASA MAHKEMESİ bir işçinin makul surede yargılama yapılmadığı gerekçesiyle 19.500₺ maddi ve manevi tazminat ödemesine hükmetmişti araştırmanı öneririm ciddi bi gelir elde edebilirsin

mustafa hocam selam
iletişime nasıl gecebiliriz sizinle

okan01 kardesim kac sene surdu yargitay surecin aydinlatabilirmisin simdiden tesekkur ederim

Üst Alt