Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş sırasında skafoid kemik kırıldı. Haklarım konusunda ne yapabilirim?

mehmetsirin

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Saygılarımla bülent abi,inşallah iyisinizdir,ben yeni bir iş kazası geçirdim,kaynak yaparken bileğim zorlandı ve ağrı yapınca doktora gittim ,skafoid kemik kırığı amelyat oldum iki başlıksısız vida koyuldu,doktor onlar hep orda kalacak dedi,bu konuda haklarım,özür raporum ve yasal haklarım be olur,buna benzer olay yaşayan arkadaşlarda yorum bekliyorum

Son düzenleme:
Kaynak yaptığım sırada bileğim şidetli bir ağrı girdi,biraz çalıştım baktım dahada şiddetlendi, ustalara durumu hemen soyledim buz falan köy dediler uyguladım buzu,AMA şişmeye başlayınca hastahaneye götürüldüm vizite kağıdıyla beraber,hastahaneye yakın bir yerde bırakıldım kendim gittim,doktor muayane falan röntgen sonucu,doktor kırık dedi ve alçıya alındı 2 aylık rapor raporda iş kazası olarak verildi,ardından doktor olmayacak dedi ameliyatla iki başlıksız vida atıldı ardından 25 rapor daha sonra 1 ay daha,onumuzdeki hafta tekrar muayane tekrar rapor çünkü yara daha kapanmadı kapandıktan sonra fizik tedavisi olacak,doktor demesiyle.

Niteliği itibari ile iş kazası olduğu için öncelikle bu konuda tazminat hakkınızın olduğunu bilmenizde fayda var.

Abi heyete girdin mi skafoid için yüzde kaç verdiler

Daha heyete girmedim,davada açmadım
Birinci amelyatı oldum,
Yara kapanmadı tekrar kesip yarayı kapattılar.
Aradan 5,5 ay geçti MR V.S çekildi KAYNAMA OLMAMIŞ TEKRAR AMELYATI BEKLİYORUM ŞU AN
YARIN İSTANBUL BALTALIMANINA ÇAĞIRDI DOKTORUM,aslında ben aradım sandım çok diye,durum böyle tedavilerimin bitip rapor sonunda olacakları sizinle burda paylaşacak,
Ayrıca bu işle ilgilenecek bir iş uzmanı Avukat arıyorum daha bulamadım,uzman iş kazası avukatı sgk yı iyi bilen bir avukat arıyorum,
Sizde ne oldu peki bizimle paylaşın bilgilerinizi

Msadiko senin neyin vardı,ne yaptın tedavilerin nasıl geçti,heyete girdinmi

Yok hocam pazartesi ilk ameliyatı olacam inşallah. Dağıtım yaparken motor kazası. Skafoid kirigi var sol elde . 6 aydır raporuydum.

Hemen hemen aynı tarihlerde kaza yapmışız ikimkzde

İş kazası geçirmişsin yani,

Allah acil şifalar versin,çok geçmiş ilsun

Aynen öyle. Teşekkürler. Sanada geçmiş olsun

Üst Alt