Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş yerinde inme geldi iş kazası değil dediler!?

Senercobanoglu

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Slm 4 nisan 2018 işyerinde inme geldi iş kazası deil dediler,daha sonra heyete girdim varis var ayağımda 2defa aynı ayaktan ameliyat olmuştum. nepuan belli nede bişey değen var 8 aydır raporluyum bir bilen varsa yardımcı olsun 2hafta oldu heyete gireli23/10/2018

Senercobanoglu

İşyerinde yaşanan bu tür durumlar doğrudan iş ile ilgili olmasa ve işveren sorumluluğu gerektirmese dahi iş kazası olarak işlem görür ve oluşan hasar %10 ve üzeri sürekli işgücü kaybına neden olursa sürekli iş göremezlik geliri bağlanır

Sizin olanın üzerinden zaman geçmeli ki oluşan hasar kalıcı mı ortaya çıksın.

Sayin OturanBoğa yuzde 46 ile rapor gonderdim eskisehir tip fakultesinden 28 ila geri yolladilar itiiraz ettim bende cvp bekliyorum

Sayin oturan boga yuzde 46 ile rapor gonderdim eskisehir tip fakultesinden 28 ila geri yolladilar itiiraz ettim bende cvp bekliyorum nekadar zaman gecmesi gerekiyor sag tarafimda tutmuyor daha nekadar beklemem gerekiyor

Üst Alt