Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşe giderken kaza geçirdim. Rapor için yeniden hastaneye sevk ettiler..?

Sebos044

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhabalar trafik kazası geçirdim sol bacağımda platin var ve akciğerde sorun olduğu için malulen emekliliğe sevk etmişlerdi iki aydır evrak bekliyordum. şimdi sgk dan aradılar beni akciğer için ege üniversitesine sevk etmişler şimdi nasıl bir yol izleyecekler bilgi veririmisiniz.

merhabalar konu baya eski ama belki bir umut olarak yazmak istiyorum..

2017 eylül ayında trafik kazası geçirdim sol bacağıma femur kemiğine platin takıldı rapor hakkımı doldurduğum için malulen emekliliğe sevk ettiler. hastanede heyete girdim 14/09/2018 den beri uğraşıyorum ve bugün red edildiğini öğrendim. akciğerimin biri yok yüksek tansiyon hastasıyım ilaç kullanıyorum migrenim var ve bu kontroller yapılırken kalbimde 0,3 cm delik çıktı. ve halen rapor olmadı.

şimdi merak ettiğim itiraz ettim peki bu süreçte ne olacak bilgi verirseniz sevinirim...

valah bende aynı adlı tıptan %33 rapor aldım sgk kabul etmedı tekrar hastaneye sevk etti 2.5 yıl oldu nerde oldugu bellı deıl hastane sgk yoladık dıo sgk söyleyemeyız dıo raporun mahkemeye gıder dıo kapalı zarfta virus nedenıyle duruşmam 8 ay sonra atıldı temmuzda tekrar duruşmam var gelıp gelmiycegı bellı degıl

Üst Alt