Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşe girersem 2022 aylığım kesilir mi?

Loris

Aktif Üye
Konular
168
Reaksiyonlar
0
2022 aylıgı alanların sgk dan istege baglı veya çalışarak sigortalı görünme şansı verilerek emekli olma şanslarının verilmesi lazım;

Özellikle altını çizdiğim yerde 2022 aylığı alanların; isteğe bağlı veya çalışarak sigortalı görünme şansı verilmesi halinde; Her5hangi bir işte Çalışarak; 2022 aylığını almaya devam edeceğiz ayrıyetende emekli olma şansına sahip olacağız mı demek istiyorsunuz. Bo konu/konuları biraz açar mısınız.

Bu arada ben 2022 aylığı alıyorum 45-69 arası.. Bir işte çalışmam halinde; Bugün ulusa seslenişte gördüm; Syn. Bşbkn. Recep Tayyip Erdoğan dediki - Özürlü olarak işe başlayanların sigorta primlerini biz ödüyoruz- dedi. Yanlışsam düzeltin.. Yardım eder seniz sevinirim. İyi akşmlar...

Özürlü olarak işe başlasam 2022' aylığım a zarar gelir mi?

Çalışmaya başladığınız zaman 3 ay içerisinde, SGK Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğüne dilekçe göndererek, 2022 maaşınızı kestirmeniz gerekiyor

Üst Alt