Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşimden kaynaklı bazı rahatsızlıklarım oluştu. Ne yapmam gerek?

Mkumcu3741

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2006 yılında işe başladım 2007 yılında bel fıtığı ni patlatim hemen ameliyata aldılar 45 sonra iş başı yerimi değiştirmediler depo da sevkiyat mal toplamada çalışıyorum yaklaşık 1 sene sonra tekrar Mr cektirdim bel fitigim aynı yerden tekrarlamis ve 2015 yılında tekrar patladı tekrar ameliyat bu esnada ağır kaldırma dan sol dizinde meniskus yırtık odem oluşmuş hala bir masa başı ise almadılar meslek hastalığından emekli olmak istiyorum diğer hastalıklarında var tansiyon raporu var yüksek huzursuz bacak sendromu burunda kıkırdak eğrili var boynunda 2 tane fıtık başlangıcı var bu işi bilenlerden yardım bekliyorum artık calisamiyorum çok zorlaniyorumum maddi manevi tazminat davası açmak lazımi

Öncelikle raporunuzu almanız gerekir eger isyeriniz hala sizi uygun olmayan işte calıştırmaya devam ederse mahkemeye verirsiniz hastalıklarınızı belgelemeden mahkemeye verirseniz kaybedersiniz

Mkumcu3741

Durumunuzun işten kaynaklı olduğunu tespit ettirmeniz lazım. Bunun için sigorta müdürlüğüne gidip meslek hastalığı tespiti için başvurmanız lazım. Onlar sizi hastaneye sevk ederler... Ama bu arada işyerinizle aranızda sıkıntılar da çıkacaktır, hazırlıklı olun.

Üst Alt