Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşveren raporumun süresini hatalı giriş ile kaydetmiş. Ne yapabiliriz?

Bursaspor

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Bir şey sorcam arkadaşalr ben salgın yüzünden kronik hastalığım sebebiyle 14 gün rapor aldım iş yerine verdim nisan 5 e kadardı rapor ama iş yeri 10 gün işlemiş ve nisan 1 iş başı gösteriyor neden ola bilir bu bilen varsa lütfen söylesin

Heyet raporları harici tek hekim onayıyla alınan istirahat raporlarının üst sınırı tek seferde 10 gündür.
Aile hekimi ya da poliklinikte 14 gün rapor düzenlenmesi zaten hatalı bir işlemdir.

İşyerinden raporluyum. Ama süre kısa girilmiş. Ne yapabilirim?

Bilen arkadaşlar cevap vere bilir mi lütfen ben 14 günlük rapor aldım ve iş yerine verdim iş yeri yanlışlıkla 10 gün olarak sgkya bildirmiş sonra ben iş yerini arayıp düzelttirdim 14 gün olarak ama yanlış girilen 10 günlük rapor e devlette gözüküyor sonradan düzeltilen rapor gözükmüyor neden ola bilir iş yerinden mi,hastaneden mi yoksa SGK dan kaynaklı bir hata mı var lütfen bilen söylesin

Üst Alt