Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşyerinde rahatsızlandığımı düşünüyorum. Dava açabilir miyim?

Halil377

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır çalıştım iş yerinde psikolojik sorunlarım oldu ve devlet hastanesine gittim bana 30 gün rabor verdiler sonra rabor bitince tekrar gittim ve %65 Şizofreni f20. 8 bağımsız rabor verdiler sağlık kurul tarafından sorum şu birincisi bu şirkette girerken sorun yoktu ve şirkette oldum dava açabilir miyim

ikincisi bu rabor olduğu sürece iş yeri öğrenirse işten çıkartır daha hiç bir iş yerinde çalışmam ki ağır vasıta şöförüyüm lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar net olarak fikrini paylaşabilirim şimdiden çok tşk ederim

Merhaba arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar devlet hastanesinde aldığım rabor da %65 Şizofreni f20.8(bağımsız) yazıyor ve ilaç felan da kullanmıyorum ne demek oluyor tehlikeli mi yoksa tehlikesiz Anlamına geliyor ayrıca kamuya engelli personele alımı ne zaman bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi hepinize mutlu huzurlu günler dilerim

Üst Alt