Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaldırımların darlığı bozukluğu!?

BİLİR

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bende miyopati kas güçsüzlüğü var hareketlerim yavaş kaldırımda yürürken insanlar üstüme doğru yürüyüp beni kaldırımdan aşşağıya atıyor toplum bencil ve hızla bir yerlere yetişmeye çalışıyor. Kaldırımlar bildiğiniz üzere ya dar ya dükkan sahipleri tarafından tabela veya seyyar birşeyler konulmuş ayrıca yamuk yumuk ve yürümesi zor taşlarla döşenmiş düz olmayan şekilde bazı apartman araba girişlerinde meyilli veya dar kaldırıma agaç tabela direk konmuş normal ve genç insanlar belki önemsemiyor fakat bizim için ikinci bir engel yaratıyor hatta kaldırımın yarısına araba park edenler var tamam ben ölünce hepsi düzeltilirde ben yaşarken bu dertler bana mı yaratıldı bunu engelleyecek bir dernek kanun denetim yok mu bunları ayarlamaya ve medeniyet seviyesinin üzerine çıkmaya ne dersiniz

Ağzına sağlık derim
Belediye Başkanı olursam ilk işim bu olacak

belediyeye bildirin. ha uğraşamam git gel falan bimer e yaz onlar belediyeye yazı gönderir...

Üst Alt