Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kamil Koç firmasına teşekkürler...

ozzy

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
1
Gerek bilet alınması sırasında biz engellilere uygulanan %50'lik indirimin hiçbir sorun çıkartmadan uyguladıkları için, gerekse yolculuğumuz sırasında tarafıma ve aileme göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı tüm KOÇ ailesine teşekkür eder ;Ulaşım ihtiyacı olan herkese KOÇ ailesini tavsiye ederim.
SAYGILAR

sorgusuz sualsiz kartını göster biletini al,bende çok beğendim kamil koçun bu uygulamasını,tşkr

arkadaslar aynı uygulama nılufer turızm fırmasındada uygulanmaktadır. yararlanmak ısteyen arkadasların bılgısıne..

öyle yarı fiyat deyip vergi bindirince bunu ninemde yapar :mrgreen:

bende çok teşekkür ediyorum kamil koç firmasına çünkü benim haberim yokken böle bi kanundan kedileri bana sizin indirimli gitme hakıınızvar diye bilgilendirdiler herkese tafsiye ederim kamilkoçu.

Ben de; korsan araba çalıştırdığı, uzun yol tecrübesi olmayan bir şoförü görevlendirdiği, koltuk sigortası olmadan yolcularını seyahat ettirdiği, o korsan arabada kaza geçiren yolcularıyla ilgilenmediği... v.s v.s (bu böyle devam eder... ) ve de beni sakat bıraktığı için Kamil Koç firmasına çok çok ama çoook teşekkür ederim : D

İyi ki varsın Kamil Koç : P

Ben de; yönetmelikte olmadığı halde 2 kişilik engelli indirim kontenjanı koyan, sürekli "kontenjanımız dolmuştur engelli indirimi yapamayız" diyerek, yer olduğu halde (özellikle müşteri bekledikleri yoğun günlerde) indirimli bilet kesmeyen ve her zaman yüzde ellinin üzerinde ücret alan kamil koç firmasına teşekkürlerimi sunarım. :x
Ayrıca artık tüm firmalar indirim yapıyor sayılır, özellikle büyük şehirlerde denetleniyor sanırım. yapmayan firma yok diyebilirim. küçük şehirlerde hala kırk dereden su getiriyorlar.

arkadaslar bır kac gun once ankaradan marmarıse gıtmek ıcın ı pamukkale ıkı kısılık yer ayırtım kısı bası 48 ytl dedıler bılet almaya gıttım bırı engellı olacak dedım normalı 48 ytl ıken engellıyı 30 ytl yaparız dedıler. neden dıye sorunca karayollarının belırledgı ucret 60 ytl sıze bu fıyat yzerınden ındırım yaparız dedıler. ben de normal ınsanlardan 60 ytl alın oyle ıse dedım. ve bılet almadan gıttım.....

Ben o firmaya, Fethiye yolculuğuna çıkarken daha, yeni bir isim bulmuştum...
"katil koç"...

Elemanları çok kaba,dolmuş gibi her yerde durdu...Onu tercih ettiğim için bin pişman oldum... :twisted:

her firma tutturabildiğine fiat belirliyor indirim olduğu halde indirim yapmayan bu firmaları kınıyorum Kamil Koç firmasının köy otobüsü gibi çalıştığına ben birkaç kez şahit oldum sesimizi duyurmadığımız sürece ilgilenmiyeceklerdir.

bilgilenmek açısından güzel

bilgilenmek açısından güzel bir olay ama okuyuncada hem üzüldüm hem sevindim kaza yapanlar adına çok kötü bir duygu olsa gerek ama yaptıkları uygulamada güzel %50 ben karşılaşmadım şahsen bindğim firmalarda ama bundan sonra soracağım

nilüfer turizm gercekden bu işi iyiyapiyor. hakkını vermek lazım.bir iş için ankara ya gitmek üzere nilüfer turizm acentesine gitdim. bilet alırken böyle bir hakkım oldugunu kullanmak isteyip istemedigimi sordular. kısa bir şaşkınlıkdan sonra :D evet diyebildim. teşekkürler nilüfer turizm....

bende yenı ADANA SEYATAI KUTLUYORUM KARTINI GOSTER INDIRIMLI BILETINI AL hepsıne tşk edıyoru engellilerle yakından ılgılendıklerı ıcın

% 50 mi ? Şaka mı yapıyorsunuz siz yoksa Kamil Koç çalışanı mısınız ? :))) % 30 indirimi bile asıl fiyat bu deyip onun üzerinden yapıyorlar. % 50 indirim diye uydurmayın !

Kendi sitelerinde bile "
Engelli Yolcu Bileti

İndirimli Seyahat Koşulları:

Kanun gereği %40 ve üzeri engeli bulunan yolcularımıza tarife bedeli üzerinden %30 indirim düzenlenir. Yolcularımız biletlerini alırken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri gerekmektedir. Engelli bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.
"

diyor.. % 50 imiş..

45 liralik bilete 40 lira verdim.bumudur kamil kocun %50 indirimi.

konu başlığı 2008 öncesini bilemem ama artik pek yapmıyorlar indirim ben kaç kez aldim yapmadılar bi bahane uydurdular bilet sayisi sınırlıymışkontenjan dolmuş falan filan sacma sapan seyler uydurdular.Bu mevsimde neysede yazları hicbir firma yapmak istemiyor yoğun seyahat talebi varya ondan.

zeynep82
Bir çay parasi indirim yapmış iste ne güzel :)

bende bi gün bilet almak için terminaldeki bir firmaya engelli indirimi varmı dedimde adam alay eder gibi kundaktaki bebege bile indirim yok dedi çok başı boşlar çok biraz denetleseler şu çakalları

Demin arayıp sordum """Taban fiyat üzerinden % 30 indirim yapıyoruz""" dediler.

kamil kamil koç u beğenmeyenlerin karın ağrısı başka!..kendileri Atatürkçü olup muhafazakar kesimi sevmediklerinden sevilmiyorlar...bir keresinde bir yolcu namaz kılmak için otobüsü durdurmak istemiş otobüs de doğal olarak durmamış(ki sonuna kadar haklı evinde kazasını kılarsın mecbur değiller!!)..bu sebeblerden dolayı sevilmezler!...o zaman sizler yandaş firma var bakın metro turizm süper firmadır gece uyurken mavinler size tecavüz falan eder mutlu olursunuz tam istediğiniz gibi..hadi kolay gelsin!!

Gecen yıl KAMİL KOÇ Firmasını kullandım, indirim konusunda %15 indirim yapıldı. Nedenini araştırdım merkezle alakalı bir durum dedi kafaya taktım durumu , başka seylerde ögrendim firma hakkında hakkımı arayıp cimere, karayollarına,kendi şirketlerine,(elimdeki biletle) şikayetvar.com 'a yazdım, hatta sizin üç kurusa mı ihtiyacınız var kurumsal bir firmasınız devletin verdiği hakkı siz bizden calıyorsunuz dedim klasik dönüşler yapıldı bilmiyorum sonradan firma bu konuda değişim dönüşüm yasadı ise tebrik etmek lazım. (????)

deathless ağzına sağlık,gerçekleri yazmışsın. Bazı din tacirleri yolculukta namazı şova dönüştürmek,milleti mağdur etmek için yapıyorlar .

deathless

Beğenmemekle ne alakası var ? Olanı yazdık. İzmir kökenli biri olarak Atatürk kırmızı çizgim zaten. Atatürk sevgisi ile büyüdüm.. % 50 indirim diye bir olay yok. Okurken idrak ederek okumanızı ve kafanızdan senaryo uydurmamanızı dilerim...

Mırnavs...sana itafen yazmadım zaten..keşke alınması gereken o kendini bilir tabirindeki kişiler cevap verseydi daha bir mutlu olurdum..hayırlı akşamlar Atatürk dostu.

Üst Alt