Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kanser hastalığı hakkında

umutvardır

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Okuduğum bu yazıyı sizinle paylaşmayı istedim.Bu konuyu araştırın lütfen ..Her şeyin doğada var olduğunu düşünüyorum...
Kanser Rahatsızlığında Kırmızı Reishi Mantarı Kullanımı Tecrübeleri-Şifa Bulup İyileşenler
Bir buçuk aylık Gano Derma kapsül ve çay kullanımı sonucu bir yılı aşkındır beyin tümörlerinden tedavi olmasına rağmen sonuçlarında değişme olmayan canım arkadaşımın beyin tümörleri küçüldü ve kan değerleri tamamen normale döndü ...bu ürünler doktor sonuçları ile kendini ispatlıyor ..HALA MANTARIN VE ÜRÜNLERİN GÜCÜNE İNANDIRAMADIKLARIMIZDANMISINIZ?
Fidan DENİZ
Kemoterapi gördüm .Kullandıgım ganoderma sayesinde vücudum 3 hafta içinde normal hormonel dengesine ulastı
Osman FİLİZ
**En yakın arkadasımın karaciger kanserinden kurtulmasına büyük destek oldu..
Filiz DEMİREL
*2 yıl önce esimin ilerlemiş evre lenf kanseri oldugunda hayatımız dibe vurmustu..Kemoterapi süresince basladıgımız kapsül ve cay ile 9 ay sonra tam anlamıyla saglıgına kavustugunu gördük,yasadık …Bizi bu ürünle tanıstıranlardan Allah razı olsun..HER DERDE DEVA ÖLÜMSÜZLÜK MANTARI -
Pelin BAĞCI
Öncelikle Merhabalar. Kimsenin başına kanser gibi bir hastalığın gelmemesi için dua ediyorum. Babama yaklaşık bundan 3 buçuk ay evvel akciğer kanseri teşhisi kondu. Erken tanı ile durumu biraz daha hafifletmiş ve çok sevinmiştik çünkü kanser vücuda tam olarak yayılmadan teşhis konmuştu. Tabii hemen tedavi süreci başladı. Kemoterapi konusunda biraz tedirgindik. Sancılı bir süreç bizi bekliyordu. Bu süreç boyunca doktorumuzun da önerdiği üzere babam, Reishi Mantarı kullanmaya başladı. Anladığım kadarıyla neredeyse tüm doktorların tavsiye ettiği bir ürün olmuş. Babama çok katkısı olduğunu söyleyebilirim. Hala da kullanıyor. Çünkü bu süreci böyle atlatacağız. Onun tekrar eski halini alması için elimizden ne geliyorsa yapacağız. İyi günler ve teşekkürler.
Hüseyin Erge
Merhaba. Bana meme kanseri teşhisi konduğundan beri 3 haftada bir kemoterapiye gidiyorum. Kemoterapinin bilindiği üzere birçok yan etkisi var. Bu yan etkiler gece uykularımın kaçmasına neden oluyor. Doktorum bu yan etkileri azaltıcı etkisi olmasıdan dolayı ve tümörleri küçülteceği konusunda emin olduğu için bir destek ürünü olarak Reishi Mantarını önerdi. Ve sanırım tedavide olumlu sonuçlar alıyoruz. Teşekkürler.
Serin PAMUK
5 yıl önce prostat kanseri oldum ameliyattan sonra bir yıl mantar ürününün kapsul seklini kullandım. .bir zararını görmedim ve vucut direncimin kuvvetlendiğini hissettim ....zararı olsaydı her halde ölürdüm.
Reşat Cemil Yalçıner
mersinde bir eczacının tavsiyesi üzerine kullandım. akciğer kanseri olan babam 3. evre hastaydı.aralıksız günlük 9 gr kullandık ve babamın yavaş yavaş kendini daha rahat hissetiğini gözlemledik.daha sonra kemik metastazı olan bölgede küçülme tümörlü ciğerde ilerlemenin yavaşladığını gördük.şu anda bu mantarı 100 gündür kullandık ve babamın iyileştiğini görmek bizleri inanılmaz mutlu ediyor.Allahım inşallah bu mantarın ve hocalarımızın sayesinde onu bizlere bağışlayacak
yıldırım bayer
Hastalığı bulunan arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum.En yakın zamanda iyileşmeniz dileğiyle...

Üst Alt