Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kas hastasıyım. Rapor alsam babamın sağlık güvencesinden faydalanabilir miyim?

grup2008

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar ismim fatih 22 yaşındayım Ailem beni 10 yaşında iken doktora götürdü Doktor bende kas hastalığı olduğunu söyledi Bu sene üniversiteyi bitirdim şimdiye kadar babamın bağkurundan yararlandım ama okulum bitti Utandığımdan şimdiye kadarda gidip rapor almadım Rapor almam için ne yapmam lazım ve rapor alırsam babamın üzerinden sağlık işlemlerinden yararlanabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

Babamın Sağlık Güvencesinden Yararlanma

Merhaba arkadaşlar 23 yaşındayım üniversiteyi bitirdiğim için babamın sağlık güvencesi kesildi sgk heyet raporu getirmemi istedi fizik tedavi bölümünden hastalığımın polinöropati ve noroloji bölümünden ise muskuler distrofi olduğunu belirten 2 ayrı rapor verdiler bunun yanında askeriyeden aldığım çürük raporunu getirmemi istediler sgk dan hastaneden aldığım raporlarda oran belirtmiyordu doktor da hastalığının tedavisi yok dedi sgk dan verdiğim belegeler neticesinde %60 dan az kayıp var diye yazı geldi itiraz ettim şuanda neticeyi bekliyorum acaba başka izlemem gereken yol varmı aynı raporu başka yerlere sorduğumuzda kesinkle %80 nin altında olmaz diyorlar nasıl iştir anlamadım

bnde kas hastasıyım26 yaşındayım.. babamn trfndan sgklyım.18 yaşını geçtigimde rapor almıştık

memati arkadaşım tam olarak hastalığın adı nedir

Üst Alt