Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kazazedeyim, avukatımdan memnun değilim. Ne yapabilirim?

Yasaklanmis

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadslar benım adım kenan bende kazaa zedeyım ve mevzumu anlatmak ıstıyorum ve bana yardımcı olabılecek avukat danısman arkdasların ulasmasını taleb edıyorum.
ben 23.2.2016 da yayayken bır aracın ayagımı ezmesınden dıolayı uc kırıkla bana vuran sahıs benı hastaneye goturdu ve ben bu kısıden sıkayetcı olmadıgımı belırttım ılkkez kaza gecırdıgımden dolayı bana dedılerkı sıkıntı yok sen sıgortadan para alacksın ve bu kısı anlasmamıza uymayıp benım maglulıyetımı karsılamadı ve ben gecen ay adlıyeye kaza tutanagımı almak ıstedıgımde adlıyede boyle bır dosya olmadıgını ve bole bır sorusturma acılmadıgını dıle getırdıler ve benı olay yerı karakoluna yonlendırdıler bende karakola gıttıgımde ne kaza tutanagı ne bana vuranın ıfadesı ne benım ıfadem hıc bırsey alınmamıs ve sadece elımızde olan hastane polıs defterıne belırttıgı tutanak ve benım adlı kagıdım hastaneden verılen epıkrız ve dıger kagıtlarım var sankı bu adam polısle ıs bırlık yapıp benı oyalama taktıgı yapıp hıcbır ıfade rapor bısı tutulmamıs benım ıfadem bıle alınmamıs sıkayetcı olmamamı belırtmem sadece hastane polısınde ve ımzaladıgım hıc bır kagıtta yok bu olayda bana bı yol harıtası cızebılecek bılgılı tecrubelı arkdaslar lutfen bana yardımcı olsun burdan mesaj atarak konusup daha sonra telefonla gorusebılırız bos beles ınsanlar bulasmasın dırek sıkayetcı olabılecek bırıyım pımpırıklıyım bıraz ona gore bosa vaktınızı almıyım bosa vaktımı almayın lutfen onemle rıca olunur cunku burda kendını avukat danısman dıye gosteren cok gereksız ıkı lafı bır araya getıremeyen ısnanlar var lutfen benden uzak durun. davayı da kazanabılecek benı hem sıgortadan hem kısıden tazmınat alabılecegımı garantılıyen kısıler arasın lutfen

Dilerseniz size deneyimli bir avukat numarası verebilirim benim dosyalara kendileri bakıyo işinin ehli insanlar.

Yasaklanmis

anladığım ne dosyası almaya gittiniz adliyeye veya karakola???? sikayetçi olmamassınız ki? varsa ki sanmıyoum kaza tespit tutanağı vardır. o da belli ki yok. Ozetleyecek olursak. siz neyapmak istiyorsunuz onu anlmadım? adamdan sikayetci olmak mı? yoksa sigortadan tazminat almak mı? Bu saatten sonra sikayetçi olamazsın bildğin kadarıyla. Ama tazminat için yapman gereken heyet raporu alman. Bir kusur kaldıysa tabi. Eğer Vücudunda bir kusur yoksa, tazminatta alamazsınız.

3 tane trafik kazası gecirdim

Merhabalar öncelikle herkese sağlıklı huzurlu günler dilerim ben 2016 da araç dışı bir aracın çarpması sonucu sol bilefime on tane vida takildi

2 ci kazam 2022 Mayıs olmasi laizm zincirleme kazaya karistik yüzde yüz kusurlu karşı taraf boyunda ufak bir çatlak oluştu

3 cu kaza da iki hafta önce geçirdim ömür ilikte iki kırık oluştu ameliyat oldum şükür tüm uzuvlarimi kullaniyrum ama ömürlük on tane vida tarzj bişi taktılar bunlarda haklarım nelerdir malulen emekli olma sabsim var mı son sigorta girişim garsonluk bana yardımcı olacak dişli bir avukata ihtiyacım var

Bu kadar kzadan sonra bence sen trafiğe çıkma....şaka bı yana geçmiş olsun...malulen emekli olma ihtimalim yok gibi ama güzel tazminatlar alırsın.....avukata gidersen ben pubrayai yiyemiyorum gel beraber yiyelim dersin...biraz sen uğraş...belgeri topla sigortaya yolla paranı al...sonra avukat tut

Arkadaşlar bu olaydan sonra 2 trafik kazası daha geçirdim birisi boyun bölgesinde çatlak

2 ciside ömür ilkkte iki kırık amelyatli on vida takılmış malen ekli olma şansım nedir

Yedi senede 4 trafik kazasi

Herkese öncelikle engelsiz bir yaşam dilerim komik gelicek ama ben 7 yılda 4 ölümcül kaza atlattım bunların birinde sadece direksiyon başında idim
2si yolcu konumunda iken
1de araç dışı iken gerçekleşti
Aklı başında bir avukat arıyorum çünkü araç dışı olduğum kazada ayak bileğinde sol üç kırık oldu bunlara vida takıldı on tane kişi beni kendi hastaneye götürup ilgilendiği için şikayetçi olmadım ve bu kişi bu zaafimi kullanıp adlı vaka olduğu halde hiç bir tutanak hiçbir ifade verilmemiş elimizde olaya dair sadece adlı tutanak raporu var hastanenin verdiği ve hastane giriş kaydında kişinin bana çarptığını ve aracın plakaai kişinin ismi geçiyor
Bide hastane polisi ve hastane güvenlik amiri şahit bu olaya ve tanıdık olduklarından şahitlik yapabiliyolar bana yardımcı olacak bir avukat ariyoum yedinci senesine giricez ve avukat alzname yapmaktan bıktım artık lütfen tuttuğunu koparan bir avukat gelsin alsın bende kendide pa Para kazansin

Üst Alt