Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kendi işyerim var, sigortalıyım. 2022 maaşı alabilir miyim?

Dangerman

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
ben omurilik felcliyim t7 özürlü maaşı alabilirmiyim ama üstüme engelli aracım var ve kendi iş yerimde sigortalıyım bunlar etkiler mi özürlü maası almamı basvurmadım 6 yıldır bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ?

arkadasım bagkura kayıtlıysan alamaman lazım, tam bilmiyorum ama.. yanlıs anlama bana düşmez ama bende kendi işyerime sahibim, bagkurumu bile odeyemiyorum ama bırakalımda bu maaşı işi gücü olmayan, durumu olmayan, universite okuyan kısacası ihtiyacı olan arkadaslarımız alsın.. nacizane düşüncem..

dostum, en yakın sosyal yardımlaşma vakfı'na başvurursan bilgi verirler. ama hiç bir sosyal güvencesi olmayanlara ve belli bir geliri olmayanlara verirler. gene de bi sor. muhtaç+engelli olman durumu değiştirir mi bilmiyorum. işyerinin geleceği yoksa kapatmanı önerebilirler.

ben zaten 6 senedir basvurmadım burda okuyunca merak ettim sordum tabii ihtiyacı olanlar alsın ama devletın bana verdiği bir imkan varsa devletten zengin değilim ama ben bu maası alıp bir engellinin maası almasına engel olucaksam tabii bunu istemem yanlıs anlasılmasın böle bir hakkım varsa kullanmak için sordum bilgi verdiğiniz icin tesekkür ederim.. saygılar

Üst Alt