Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kitap] Nazan Bekiroğlu ''La Sonsuzluk Hecesi''

royall

Yasaklı Üye
Konular
36
Reaksiyonlar
0
Çok güzel bir kitap tavsiye ederim Adem ve Havva yı edebi bir dille kaleme almış güzel bir roman.

okudum çok güzel bir kitap

Hamd O'na ki;
Ey varlığı kendi kendinden olan.
Ey Kendi kendisinin hem sebebi hem sonucu
Ey Kendi ezelinden ezeli, kendi ebedinden ebedi.
...
Bütün bunları aklım almıyor.
Ama kalbime sığıyor.

Nazan Hoca'nın Nar ağacı ve Mücella kitabını okudum.Şimdi sıra La'da.Eminim ki o da çok etlileyici bir kitap.

@dil_hun

Katılıyorum. Bende okudum güzel kitaplardı. Not: LA kitabı dediğiniz kitap 2008 yılına ait bir kitap. Konuyu açan arkadaş yeni gibi lanse etmiş fakat kitap 2008 bilginize.. Nar Ağacı ve Mücelladan çok önce yazılmış. Tabi şu da var, okunmamış kitap her zaman yeni kitaptır.

Nazan Hoca'nın Nar ağacı ve Mücella kitabını okudum.Şimdi sıra La'da.Eminim ki o da çok etlileyici bir kitap.

Okuyup bitirmek şimdiye nasip oldu:)
Çok beğendim.Akıcı, masal gibi bir kitap. Tavsiye ederim ne okusam diye düşünenlere:)

Evgenia...

Ahmet Ümit'aşkimiz eski bir roman' Da Nevzat karakterin sevgilisinin adı☺️

Ha bu arada Nazan Bekiroğlu nu okuma listeme aldım 👍

Evet çirkin :)
Mutlaka oku. Bütün kitapları birbirinden güzel.

Nazan hoca nin dili çok ağır geldi bana
Uzun uzun betimlemeleri var. Zaman zaman kitaptan koptuğum oluyor. Ama kelime dağarcığını genişletmek açısından tavsiye edebilirim. Nar ağacı ve mücella'yi okudum şu an elimde La sonsuzluk hecesi var. Sonrasında Mimoza sürgünü diye bir kitabı var onu okumayı düşünüyorum

Ewet ewet kitapları masal gibi

Üst Alt