Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Klorpromazin (Largactil) kullanan var mı?

dreamfail

Üye
Konular
133
Reaksiyonlar
40
Merhaba ben bipolar bozukluk hastasıyım. Daha önce veya şuan Klorpromazin (LARGACTİL) kullanan var mı?

Annem kullanmıştı çok uyku uyuyordu oradan biliyorum bende şuan uyuyamıyorum aklımdan geçiyor

dogandemirci11 cevabın için teşekkür ederim. Sanırım takipli ilaçmış, eczanede az sıkıntı çıktı, bulunmasıda zormuş onu anladım.

Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim benim gibi merak eden insanlarıda aydınlatmış olursun

Daha sonra okuyacak arkadaşlar için yazıyorum. İlaç kalp ritmini normale sokuyor. Bilen bilir cedrina kalp çarpıntısı yapar. Ben de 450mg cedrina kullanıyorum. Cedrina ile beraber aldım. Kalp ritmi normalleşti. Ve çok güzel uyutuyor. 450MG Cedrina ile uyuyamadığım zamanlar için süper ilaç ama uyandıktan sonrada çok fena uyku hali devam ediyor.

Ben psikoz için kullanmayı düşünüyorum acaba seslere iyi gelir mi?

@Serhatç, Bu ilaç zaten antipsikotik yani asıl amacı sesleri kesmek ama buna kendinin değil doktorun karar vermesi lazım.
Bütün sıkıntılarını anlat doktora uygun görürse yazacaktır zaten doktor yazmadan da alamazsın.

@kara duman, doktoruma danıştım bu sende işe yaramaz dedi yüksek dozlarda belki yarayabilir dedi.

Üst Alt