Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Korkusuz / Peter Weir

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
331
Bu filmi izlemedim, ama 'sindaannun', "K-PAX'ı beğenerek izleyenler bunu da izlemeliler..." deyince, filmi buraya taşımak istedim...

Korkusuz
Fearless

0790742047.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

"ALINTI: Max Klein kurtuldugu ucak kazasindan sonra yeniden dogmustur.cunku o kazada ''beyninde'' olmustur artik.o simdi korkusuzdur.kendisini 'kurtulmus'' hisseder.ve ucak kazasinda cocugunu kaybettigi icin vicdan azabi duyan carla yi kurtarmak ister...
weir in bu ''psikolojik dramasi'' Jeff Bridges in herzamanki ''harikaligi'' ile one cikiyor..ozellikle Carla nin ''icini rahatlattigi'' araba 'kazasi' olaganustuydu.."

Yönetmen; Peter Weir
Başrol Oyuncuları; Jeff Bridges, Isabella Rossellini
Süre / Yapım Yılı; 122 dakika / 1993

Nefes kesen bir hikaye ve nefis bir oyunculuk..
San Fransisco'lu mimar Max Klein artık herşeyin açık seçik farkındaydı. Ölümle yüzleştiği o andan itibaren bir değişim geçirmişti.
Yönetmen Peter Weir (Witness), bu kuvvetli hikayede, ölümle burun buruna gelmenin üç insanın hayatını nasıl etkilediği anlatıyor

Madem konuyu ben açtım, devam edeyim. Filmi geçen yıl bir arkadaşımın ısrarıyla izlemiştim. Uzun süre de etkisinden çıkamamıştım. K-Pax nasıl uzaylılar var mı yok mu sorusunun altında Tanrı'yı anlatıyorsa bu film de Tanrı'nın kendini seçtiğine inanan bir adamın garip, biraz da mistik hikayesini izliyoruz. Bence kıymeti bilinmeyen filmlerin başında gelir.

Yahu ben bu filmi hala izlemedim! Dur bakayım yarın soruşturayım, belki bulurum.

korkusuzu daha önceden izlemiştim madara bi film o :mrgreen:
bana zombili film tanıtımları yap oturanboğa arkadaş o filmlere bayılırım çünki :mrgreen:

heyyt önce ben bi izliim bakim şu korkusuz filmini sona karar veririm iimi kötümü olduğuna.ben varken kimseye yorum hakkı düşmez başarı :mrgreen:

benim favorim zombilerdir zombili filmlere bayılırım :mrgreen:

belli oluyo zaten resminden :mrgreen:

senin resimde zombi kız gibi şeker kızın zombi hali oluyo heralde :mrgreen:

kıskanmayalım 8) bu arada oturan boğadan fırçayı yicez gibi :mrgreen:

Üst Alt