Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kredi kartı borcumuz var. 2022 maaşına başvuru yapabilir miyiz?

trakyalife

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Eşimin 2000 yılında alınmış %90 görme engelli raporu var.
Haziran 2008 yılında iş yerini kriz nedeniyle kapattı. Ardından ikametgâhımız bulunduğu evden taşındık. Eve icra gelir diye yeni ikametgah çıkarmadık. Şuan yeni adres kaydımız yok. Tüm borçları da olduğu gibi duruyor. Bankalara(kredi ve kredi kartı borcu), dıjıturk (eski iş yerine icra göndermişler). senetle aldığı birkaç ürün. Yaklaşık 15.000 tl civarında (faizsiz) borcumuz var. İş yerini kaptığı günden beri belirli bir gelirimiz de yok. Kirada oturuyoruz, kolay kolay bende iş bulamıyorum.
2022 maaşına başvuru yapmak istiyoruz ama borçlardan dolayı yasal bir başvuru ve işlem yapmaya korkuyoruz.
İkametgah çıkartırsak eve icra gelir mi?eşime hapis kararı çıkar mı?
Ne yapmamız gerek? Bize bir yol gösterin akıl verin.

maaşa baş vurun sizin geçiminiz için bu gerekli adreste verin verilmemesi kaçak durumda kalırsınız hapis olayı olmaz karşılıksız çek verdiyseniz olabilir şu an ki durumda bankalara borcu olmayan pek az insan var malum kriz ortamı siz rahat olun eve icra gelir lakin sizin yaşamanız için üzerinize gelinmemesi lazım sabırlı ve cesur olun

çek olayımız hiç yok.bankalar tutuklama kararı çıkarmaz dimi?2022 aylığı nekadar?

2022 maaşı için ikamet adresi belirtilmesi şart. İkamet adresiniz olduğunda da alacaklılar mutlaka bunu tespit ettirir...

hiç bir sorun olmaz benimde aynı durumum oldu ve iş yerini kapattım evde annemin üzerinde evli değilim ama bir çok borç ve kredi kartından dolayı icra geldi ve bakılan eşyalar borçu karşılamaz ve borçlu kişi hasta diye not alıp gittiler

maaş konusunda da çalışmalarım var kesin ama kesin alacam avukat yoluyla başvuru yaptım sonucu bildiririm

Üst Alt