Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kronik venözden dolayı iş göremezlik maaşı ne zaman ve ne kadar bağlanır?

azracam

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhabalar, konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum, ben işin içinden çıkamadım. Araştırdım fakat aydınlatıcı bilgi bulamadım. Gelelim soruma....

3 yıl önce meslek hastalığı olan kronik venözden dolayı başvuru yaptım sgk ya, 3 sene sonunda sonuçlandı, 10.2 oranla iş göremezlik maaşı bağlanacakmış. Ben yarı zamanlı çalışıyordum, meslek hastalığı olmayan başka bir rahatsızlığımdan dolayı. Maaşım yüksekti ve saatlik çalışıyordum. Benim maaşımı belirlemek için nasıl bir hesaplama yapacaklar?

Daha önce bu şekilde iş göremezlik maaşı alan var mı? Bir diğer sorumda evraklarım maaş bağlanması için unkapanı sgk ya gitti. maaş ortalama ne kadar zamanda bağlanır ve geriye dönük toplu para ödeyecekler mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, beni de aydınlatırsanız sevinirim. Yüzde 10.2 ile işgöremezlik maaşı bağlanacak, evraklar unkapanı sgk ya 16 nisanda gitmiş. Aylığın bağlanması ne kadar zaman alır ortalama ve geriye dönük toplu ödeme yapılıyor mu?

Üst Alt