Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kübra / Netflix Dizi

KKELEBEKK

Yönetici
Konular
448
Reaksiyonlar
136
Çağatay Ulusoy'un başrolde yer aldığı dizide Kübra isimli bir hesaptan "Sen farklısın!" mesajıyla hayatının değişmesini anlatılıyor. 1. sezon bitmiş, 2.'si bekleniyor.

Diziyi izleyenler var mı, yorumlarınız nedir?

ızlemek ıcın netfıxı gozden gecırdım
kısa onsozu bıle benı hıc sarmadı
onun yerıneKIZGIN GUNES fılmını ızledım cok hosuma gıttı
amerıkalı elestırmen kadın kocasından bosanınca arkadaslarının hedıyesı ucak bıletı ıle toskanaya gıdıyor
onunla beraber torkana roma gezdım fılmın konusunu anlatıp buyuyu bozmayayım cok begendım fılmı

Ben de izleyip yorum yapacağım @GRAHAM BELL, buraya.
Çünkü beni de onun önsözü etkilememişti ama merak ettim bir izleyeyim

Hep aynı senaryo
Başka bir ülkeye gidip biriyle tanışıp aşk yaşamak...
Tek beğendiğim İtalya sokakları
Sokaklar, insanlar bize ne kadar benziyor 😍

Hep aynı senaryo
Başka bir ülkeye gidip biriyle tanışıp aşk yaşamak...
Tek beğendiğim İtalya sokakları
Sokaklar, insanlar bize ne kadar benziyor 😍
ben elestırmen kadını ask yonunden fazla dıkkate almadım ama hıc gıtmedıgım heveste ettıgım ıtalyada ev fılan alarak aldıgı evı yenılemesını yanına gelen bebegı olacak arkadasına kol kanat germesını begenerek ızledım
azda olsa ıngılterede gordugum yapılara benzettım toskanayı romayı
bırde bu kıs gununde yemyesıl agaclık gozlerım bayram ettı
ıtalyan kulturunu ızledım
asla bızım turkıyede yasanmayacak kadar serbestıyı begenmesemde ıtalyan kulturu toplumu hakkında bılgı gıbı oldu
ama ne yalan soylıyeyım hep hep romaya gıtmek tarıhı muzelerını fılan gezmek hayallerı kurarım ne kadar gerceklesır bılemem

İmkânsız değil @GRAHAM BELL,
Gidersin umarım. Baksana Londra ya gitmişsin Avrupa görmüşsün İtalya da olur

Kübra boş bir dizi insan sıkılıyor izlerken yabancı filimlerden sahneleri alıp karıştırıp bir uyarlama yapmışlar. İşin özü yapay zeka tanrı rolü oynuyor. İnsanları manupile ediyor.

Ölümden başkası yalan var biraz da sen oyalan dünyada

Orası öyle tabii ama can sıkıntısı diye birşey var insan vakit geçirecek birşey arıyor.
Sıkı can iyidir kolay cıkmaz, vakti zikir ile geçirmek daha yararlı,ölünce hangı dızıde kim oynuyor konusu ne diye soran olmaz, ilk gün gelen münker ve nekir bunları sormayacak.

Her koyun kendi bancağından asılır dostum bunu unutma.
Huzur Pınarı
Ana Sayfa » Her koyun kendi bacağından asılır
Evliya Menkıbeleri

Her koyun kendi bacağından asılır​

15 Şubat 2020
Behlül Dânâ hazretlerinin, halka doğru yolu göstermek için söylediği sözlerden rahatsız olanlar, birgün Hârûn Reşîd’e gidip; “Sultanım, bizim yaptıklarımızın ona ne zararı var? Bizi kendi hâlimize bıraksın. Sonra her koyun kendi bacağından asılır” gibi sözlerle şikâyet ettiler…

Bunun üzerine Hârûn Reşîd, Behlül Dânâ’yı çağırtıp, halkın isteğini bildirdi. Behlül Dânâ hiç sesini çıkarmadan sarayı terk etti. Birkaç koyun alıp kesti, bacaklarından mahallenin köşe başlarına astı… Aradan günler geçtikçe, asılan hayvanlar kokuyordu. Kokudan rahatsız olan aynı kişiler Hârûn Reşîd’e gidip, durumu anlattılar. Behlül Dânâ’yı çağırtıp, sorduğunda;
-Bir kötünün herkese zararı olduğunu herhalde anladılar. Ben bir şey yapmadım, her koyunun kendi bacağından asıldığını onlara gösterdim, diye cevap verdi…

Üst Alt