Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

LG Çağrı Merkezi hakkında

bulnes

Aktif Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Geçen hafta içerisinde LG marka 42LB652V led tv aldım. Ertesi gün yetkili servis gelerek tv yi bağladı.
Televizyonu kullanmaya başladıkça sorunlarla karşılaşmaya başladık.
Bunlardan başlıcaları;
1) Her usb flash belleği görüyor ama hdd diski görmüyor.
2) Youtube dan hiç bir videoyu izleyemiyoruz.
3) İnternetten flim izlerken bir süre sonra "yetersiz bellek" uyarısı ile flimi bitiriyor.

Ben de hem e-mail ile hem de LG internet sitesindeki form ile durumu anlattım.2 gün sonra bana yetkili arkadaşlar telefon ile sizinle iletişim kuracaktır diye e-mail cevabı geldi.
4 gün sonra ses seda çıkmayınca eşim LG çağrı merkezini aradı. Ben arayamıyorum çünkü işitme engelliyim.İşitme engelli olarak ta telefon ile iletişim kurmada sıkıntı yaşıyorum.
Beni cepten arayanlara operatör tarafından "Aradığınız kişi işitme engellidir."şeklinde anons yapar.
LG çağrı merkezinden eşime aynen şöyle söylemişler. Bülent Bey'in telefonunu aradık, işitme engelli olduğu için kendisiyle iletişim kuramadık, biz de dosyayı kapattık.
Eşim de haliyle kızdı. Sorunu böyle mi çözüyorsunuz. Eşim tek başına olsaydı veya bende işitme engelli olsaydım ilgilenmeyecek misiniz?
Madem işitme engelli olduğunu öğrendiniz sms veya email ile iletişim kursaydınız diye.
Ama LG çağrı merkezindeki şahıs pişkin bir şekilde istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diye cevap verdi.

Arkadaşlar artık ben tv sorununu unuttum. LG çağrı merkezinin işitme engelli olarak beni kaale almaması, yardımcı olmaya çalışmaması üstüne üstlük kendilerince hiç bir sorun yokmuş veya sorun hal olmuş gibi dosyayı-konuyu kapatmaları beni sinir etmiştir.
Ben de kendi kendime yetkili mercilerden daha etkili olan sosyal medya var dedim.
Ve bu durumu-olayı üyesi olduğum her platformda anlatacağım.

bir kaç önce bende aynı televizyonu bende aldım benimkinde hiç bir sorun yok gayet memnunum elektronik biraz şans işi

Evet haklısınız, elektronik tamamen şans iş, elektronik yeri gelir adamı vezir eder, yeri gelir rezil eder.....
Ama müşteri hizmetlerinin bu davranışından dolayı tv deki sorun arka plana geçti açıkcası.

yardım

Merhaba bende birkaç gün önce aynı tv yi aldım ve aynı şekilde sadece flash bellek okuyor . Taşınabilir harddiski görmüyordu. Ama sorun yok aslında. Birkaç dakika harddisk takılı kalsın ve aygıt yöneticisine gelip bekleyince harddiski okuyor. Yani aslında harddiskin içeriğini okuduktan sonra görünüyor. Bence birde öyle deneyin . Eminim sorununuz çözülecek

bulnes;

farklı firmada olsa da çağrı merkezi geçmişi olan biri olarak, onlar için müşteri memnuniyeti en önemli konu olduğunu size söyleyebilirim.bu sebeple eşinizle konuşanın tavrı biraz rahatmış bence durumu maille tekrar aktarıp şikayette bulunun.hizmet için oradalar o zaman hizmeti doğru dürüst versinler.bence sonuç almazsanız bağlı olduğunuz belediyenin tüketici haklarına dilekçe ile şikayet edin ki bir daha hizmet verdiklerinde daha dikkatli davranmayı,rencide etmemeyi öğrensinler.

Üst Alt