Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

LGS Kapsamındaki AÖO Öğrencilerinin Merkezi Sınav Giriş Bilgileri Erişime Açıldı

Gothica

Aktif Üye
Konular
87
Reaksiyonlar
26
Millî Eğitim Bakanlığınca, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 2 Haziran Pazar günü yapılacak merkezî sınavın giriş bilgileri yayımlandı.
LGS kapsamındaki sınava girecek Açık Öğretim Ortaokulu öğrencilerinin merkezî sınava yönelik sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgileri ile sınav tedbirlerine ilişkin bilgilere aionet ( Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Yönetim Sistemi) üzerinden ulaşılabilecektir.

Öğrenciler; Fotoğraflı Sınav Giriş Belgelerini, Halk Eğitimi Merkezi müdürlüklerine başvurarak onaylatıp alacaklardır.

Halk Eğitimi Merkezi müdürlükleri "Sınavla Öğrenci Alan Okullar Sınavı" sekmesinden indirerek onaylı bir şekilde öğrencilere vereceklerdir.

Sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezî sınav giriş yeri bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Üst Alt