Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mağduriyetimden dolayı hastane personelini nereye şikayet edebilirim ve sonuç alabilir miyim?

Konular
19
Reaksiyonlar
10
Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce talep oluşturup randevu aldım. randevu saatimde orada bulundum. Fakat sekreter vs kim olduğunu sormadığım ve bilmediğim kişi doktorun ameliyatı var biz aradık gelmeyin diye sabah gelin diye vs birşeyler söyledi. bende aranmadığımı söyledim. telefon numaran şumu dedi şu dedim. yani söylediği numara benim kayıtlı cep numaram mhrsden vs hep mesaj geliyor. randevu talebi mesajım vs de oraya geliyor. yapacak birşey yok dedi. istiyorsan git baş hekimle görüş dedi. tamam dedim.

başhekimliğe gittim. başhekim yok tabi yerinde, başhekim yardımcısı ile de görüştürmediler onlar çok önemli kişiler ya.

sekreter ilgilendi biraz. sistemde telefonunuz farklı gözüküyor dedi. orayı aramışlardır size ulaşamamışlardır falan filan. bende o numarayı tanımıyorum dedim. biz bilmeyiz dedi. peki dedim işte sonraki hafta yardımcı olalım falan dedi tamam dedim çıktım ordan. eve geldim bilgisayardan mhrs.gov.tr girdim iletişim bilgileri kısmına baktım. birincil numaram mevcut mesaj gelen numaram. yakını kısmında yabancı numara var. yani birinciyi arayacaksın öncelikle. cep telefonum da aranmamış.

ben şimdi memuru şikayet edeceğim. nereye edebilirim sonuç çıkar mı ?

Cimere şikayet falan etme kardeş. Cimer en fazla ilgili personel uyarılacak diye geri döner ama kimse uyarılmaz. Mümkünse başhekim ya da yardımcısı ile görüşmeye çalış.

BÖYLE BİR ŞİKAYETİ NEREYE YAPARSAN YAP SONUÇ ALINACAĞINI PEK SANMIYORUM BEN.

Sabim hattını dene. SABİM

Ayrıca ilinizdeki İl Sağlık Müdürlüğüne dilekçe vererek şikayet etmeyi deneyin. Yasal süresi içerisinde cevap talep edin. Süre yanlış bilmiyorsam 1 ay.

Son düzenleme:
@albi; @isrkn; @ayDÜNYAvazo; @çamlıca; arkadaşlar yanıtlar için teşekkürler. Sorun şikayet etmeden çözüldü. Sağ olsun Başhekimlik sekreteri derdimi anlatınca hiç beklemediğim şekilde olumlu karşılayıp tekrar kendisi randevu oluşturdu.

Ama birisinin sorumsuzluğu yüzünden 1 hafta kaybettim ve saatlerce sıra bekledim bu şekilde de olumsuzluğu oldu malesef.

Üst Alt