Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mahkeme sürerken iş kazası rapor oranı aleyhte düşer mi?

kkles

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba 2008 iş kazası geçirdim ve şirkette 3 sene sonra şirkette mahkemelik oldum %30 iş kaybı hak kazandım devamlı iş göremezlik maaşı bağlan kontrol muayenesine çağrıldım ve beyin kanaması ameliyatı oldum �ş kazasından tekrar oranı düşebilir miyim mahkeme süreci devam ediyor karşı taraf şirket %30 ama itiraz etmeye başladı Adli Tıp Kurumu tekrardan evraklarımı istedi Sonuç değişebilir mi

Tabi ki değişebilir. artabilir de düşebilir de. Adli Tıp daha detaylı muayene ediyor.

kkles

Adli tıp genel kuruldan rapor almadığın sürece karşı tarafın ve senin rapor oranına itiraz etme hakkın var. tedavi olduktan sonra üç sene geçmiş eğer bir iyileşme söz konusu olmuş ise adli tıpta rapor oranın %30 altına düşer . Bir iyileşme olmayıp ilerleme olduysa rapor oranın artar senden e-mar isterler ve sonuca göre karar verilir.

Üst Alt