Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Malulen emekli olan psikososyal engellileri her yıl kontrol için çağırıyorlar mı?

Alperoni85

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Kardeş, malulen emekli olunca, her yıl kontrol oluyor diyorlar,iyi oldun derlerse maaş gidiyormuş,bilgin varmı.Psikotik, kronikleşme yolunda depresif bozukluk,ansisosyal ve bordlenine.ön planda kişilik örüntüsü, psikiyatri tedavi ve takibinin devam ettiği merkezden devamı,bir yıl sonra değerlendirilmesi yazmış.d dilimi vermişler bu ara da ben gih olurmuyum

Alperoni85

Böyle sabit bir kural yok. Ama rapor süreli olduğunda emekliliğin de süreli olması çok muhtemel bir uygulamadır.

Emeklilik kontrollü ise ve kontrol süresi bittiğinde "artık malul düzeyde değilsiniz, iyileştiniz" derlerse, göreve geri dönersiniz.

OturanBoğa ben 10 yıllık polisim bu şekilde malulen mi,adi malulen mi emekli olurum?dediğin gibi iğleşirsem göreve iade olurum dimi,kesin bilgimi!

her konuda yazdım. burayada yazayım. maluliyet geçti seni geri göreve almazlar. egm böyle açıkça yani maaşsız madur olarak ortada kalıyoruz.

Üst Alt