Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Malulen emeklilik başvurum mahkeme sürecinde. Bu arada 2022 aylığı alabilir miyim?

KaPtAn 16

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
sevgili arkadaşlarım

http://www.engelliler.biz/forum/eme...delesi-kurumlar-beni-oldurmeye-calisiyor.html
bağlantısında yazdıgım gibi maulen emekliligimi istemiş durumdayım mahkeme şuan adli tıptan gelecek raporu bekliyor. ben 12/02/2007 tarihinde 10 yıl 9 ay 24 gün varken babkurdan cıktım
bilgisi olandan ogrenmek istedigim
bu mahkeme işi daha cok sürecek ozamanakadar benim herhangi bir maaştan yararlana bilirmiyim

ceyap verenlere şimdiden teşekkür ederim

Kaptan selam,bildiğim,Aktif olarak pirim yatırmıyorsan Bağ-kura 2022 nin diğer şartlarınada uyarsan faydalanabilirsin.Birde evde bakımı düşün oda sana bakan kişiye bağlanıyor.Sosyal hizmetlerle ilgili....

Eveti teorik olarak başvurabilirsin, ama hiç tavsiye etmem. Hem mahkeme bitene kadar 2022 maaşının bağlanabileceğini sanmam, hem de olur ya mahkeme geçmişe dönğk olarak emekliliği onaylarsa, o zaman ödenen 2022 aylıklarının geri talep edilmesi söz konusu olur ki, al başına belayı!

evet bügün biraz araştırdım aynen senin dedigin gibi oluyo vazgectim

bu adli tıptanda rapor cıkmıyoki 2 ay oldu sescikmıyo

bület bey rica etsem bu başlıgı degiştirip

benim eski başlıgı asa bilir misiniz

Üst Alt