Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mart dönemi 2022 maaşımı alamadım. Neden olabilir?

leman 01

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
01 .12.2008 hesap kesim tarihi diyor birikmiş toplu paramı aldım.fakat ocak şubat mart diyerek 3 ay olarak hesapalrsak mart ayında ilk maaşımı almam gerekir postanede görünmüyormuş ikinci maaşım hazirana geleceginden ben dilekçemi yazmam gerekir gerekirse nasıl yazabilirim örenek verirseniz sevinirim iyi günler.arkadaşalr çok lazım biran evel cevap bekliyorum

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı'na

........... karar numarası ile kurumunuzdan 2022 sayılı yasa çerçevesinde maaş almaktayım.
2009 Mart dönemine ait maaşımı PTT'den hesabımda para olmadığı gerekçesiyle alamadım.2009 Mart dönemine ait maaşımı Haziran döneminde ikinci dönem maaşımla birlikte ilgili PTT'ye yatırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

adın soyadın
tc kimlik numaran
adresin

Göndereceğin Adres:SGK Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No:7 Kızılay/ANKARA

şeklinde bir dilekçeyle başvurabilirsin...

Alla alla, Mart dönem maaşı PTT'ye yatmalıydı. Bir daha (başka bir PTT şubesine) sorar mısın?

geri giden aylık bir sonraki maaş ta geri gelirmi

arkadaşalr ben 3 aylık maaşımı çekmedigimden ilk aylıgım geri gitmiş bir sonraki aylııgm hazirana ras geliyor ozaman ikisi bir görülebilirmi.birdee ben sgk ya dilekçe vermiştim giden aylııgımın geri gelmesi için vede aylıgımın adresime teslim edilmesi için dilakçe yazmıştım. bu dilakçem gitmişmidir gitmemişmidir nasıl anlıyabilirim

Ne kadar süre çekmedin ki maaş geri gönderildi?! 1 yıl çekmemelisin ki geri gitsin...

Dilekçeni ptt aracılığıyla gönderdin değil mi? Bir sorun olacağını sanmıyorum. 170 numaralı telefonu arayarak sorabilirsin. Ama 1 ay geçsin hele üstünden...

Üst Alt