Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek hastalığı: her iki dirsegimde tenisci dirsegi oldu..?

simren

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar Ben 40 engellşi ve vergi indiriminden emeklilige hak kazanmıs biriyim Çalışdığım şirkrttede her iki dirsegimde tenisci dirsegi çıktı meslek hastalıkları meslek hastalıgı tanısını koydu ama saglık kurulu oranı vermeyıp 6 ay sonra kontrole cagırdı.şimdi sorum şu iki dirsege oran ne verilir ve nekadar maaş alabilirim

simren

Zamanla geçip geçmeyeceğine ve kişide yarattığı kısıtlılığa göre oran verilir. Yani ezbere bir oran söylemek ve dolayısıyla bir gelir tahmininde bulunmak mümkün değil.

simren

tenisçi dirseği kalıcı olan bir hastalık değil diye biliyorum aynı durum bendede var 6 ay sonra çağırmalırının sebebi ise 6 ay sürede geçiyor çünkü bu hastalık

merhabalar ben 1 yıldan fazladır tedavi görüyorum kortizonlu igneden tutunda lazerli fizik tedavisine kadar ama hala en ufak düzelme iyileşme olmadı enson kök hücre nakli denildi

ayrıca cevap verdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım

Üst Alt