Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek Hastalığı Raporu için hastanede hangi branşlar doktorlara görünmek gerek?

pusat_1981

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
1
mrb i gecler öncelikle benim bilenlere danışmak istedgim konu var

ben işyerinde çalışırken el bilek burkıulmasından iş akzsı diye dava açtımdı
el bilek şimdi artoz(sol el bilek sabitlendi el bilekte kısalma aşırı güç kaybı hiç bir şekilde bilek oynamıyor parmaklarımı bile açamıyom tam)sol el bilek adli tıp iş kazası diye kabul etmedi ama meslek hastalıgı diye rapor vermiş
bulundugum yer adana şimdi beni adana ünüversite balacalı hastanesine sevk etti el bilek kısıtlıgı ne kadar diye heyet raporu istiyor

ama sadece bu kurul raporunu fiizk tedaviden istiyor bu normalmi acaba yoksa diger branştan ortebedi vs gibi bölümdende katılan olacakmı sadece el bilek için fizik tedavi bölümüne vermesi normalmi tşk

pusat_1981

Bu sevki sgk yaptıysa, istedikleri doğrudur herhalde. Ne istemişlerse yaptır gitsin.

fizik muayene edip rahatsızlığınıza göre ellerindeki formlardan sizin derecenizi ve oranınızı yazıyorlar dediğiniz gibi ise oranın %10 üstünde olması gerekir siz endişe ve steres etmeyin ortopedide olsa yine size aynı şeyi yazacak size daha iyi anlatayım benim de sol kolumda omzumda az biraz kısıtlık kaldı ortepediyede çıktım fiziğede ama dereceleri fizik yazıyor onun için içiniz ferah olsun

tşkler herşey için evet gitim fizk tedaviye genç bir doktor baktı zaten mahkeme el bilegi o derecesine göre degerlendirin yazmış doktor baktı ele zaten senin el bilek hiç hareket etmiyor dedi el bilek hareketi 0 dedi 1.parmak yüzde 20 kısıtlı 2.3.4.5.parmaklar kısıtlı agrılı ve elde güç kaybı oldugunu yazdı raporu dosyay koydu 3 fotofrafla sekreterlige verdim doktorun ayzdıklarını hocaları degerlendirip mahkemeye yolayacaklarmış hayırlısı bakalım

6 sene oldu 15. duruşmaya çıktım beni ünüv.hastanesine sevk ettiler doktor muane etti mahkeme el bilek hareketlerini istemişti doktor el bilek hareketi 0 yazdı baş parmak %20 kıstlı 2.3.4.5.parmaklarda kıstlılık ve agrılı elde güç kaybı elbilekte kısalık mevcut yazdı daah sonra gebu ayın içinde mahkemye gittim avukatım dosyamın yüksek sağlık suarsına gittigini ve adli tatil nedeniyle 9 aya attogını duruşmanın acaba bu yüksek sağlık surası nedir yüksek salık kurulundan başka bişemi bilen avrsa sevinirim tşkler

eyvalah gardaş hastaneden daha yetkili yermiş galiba hastane oran yazmadı sadece şikayetimi dinledi neyin var ne sıkıntıların zaten mahkemenin gönderdigi kagıtta sadece el bilek hareket kısıtlıgını 0 üzerinden degerlendirin yazıyordu doktor el bilek hareket sıfır yadı elde güç kaybı baş parmak yüzde 20 kısıtlı diger parmaklar kısıtlı ve agrılı yazdıydı mahkemede yüksek ssaglık surasına yolamış inş %10 geçerim
hayırlısı bakalım diger mahkemeye mahkemeye 2012 den beri uğraşıyom

Üst Alt