Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek hastalığım var. Ne gibi haklardan yararlanabilirim?

demir30

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba 10 yıldır aynı işyerinde calışmaktayım 2012 yılında bel fıtına yakalandım ve meslek hastalıkları hastanesinden heyet raporu aldım agır iş yapamaz ve uzun sure ayakta duramaz raporu verıldı +amaliyat olmam gerektigi solendı şunda işten cıkarılsam kıdem ve ihbar tazminatını verılse bunların dışında başka ne gibi haklarım var

demir30

meslek hastalığı olduğuna dair sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Sizi hastaneye sevk ederler...

merhaba bir firmada 15 yil calistim girdimde saglamdim bel fitigi baslangici oldu girdikten 3.4 sene snr bel fitigi oldum meslek hastaliklari hastanesine gitdim her 6 ayda bir muayene oldum sonuc belfiti sekel denildi sgk meslek hastaligi var ama oransiz dedi ankarada red cvp verdi bildiniz tanidinjz avukat varmi adli tipdan rapor almak istiyorum yada knd basima halledebilirmiyim yardimci olurmusunuz tesekkurler

Üst Alt