Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek hastalığına yakalandım. Şu anda evraklar müfettişte..?

Seno

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Meslek hastalığına yakalanıp iş gücü kaybına uğrayan lütfen bilgilerini paylaşsın bende 2015 yılında meslek hastalığına yakalandım şu an evraklarım SGK anda denetmen den dosya beklemiyormuş Beklemedeyim bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum

Seno

Hastaneden işgücü kayıp oranınıza dair rapor aldınız mı?

Arkadaşlar, konu hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız çok yararlı olur

Meslek Hastalıkları Hastanesi SGK evraklarımı gönderdi ama herhangi bir oran verilmedi bundan sonraki süreç nasıl devam eder bilmiyorum SGK dan haber bekliyorum

Evraklarının SGK ya gitmesi 8 ay oldu Henüz bir haber yok meslek Hastanesi Oran vermedi Acaba yanlış bir şeyler mi yapıldı bilemiyorum bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

dosyan hastaneden sgkya oran verilmesi için gidiyor sgk müfettişe yolluyor sonra müfettiş onay verirse oran için sgk saglık kuruluna gidiyor eger oran gelmezse ankaraya itiraz ediyorsun oradanda oran gelmezse kamu denetçiligine itiraz ediyorsun oda olmazsa mahkemeye başvuruyorsun

05326453143 tel numaram kafana takılan olursa sorabilirsin 8 senedir ugraşıyorum

Üst Alt