Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek hastalığından %12 rapor aldım. İşten çıkartıldım. Haklarım nelerdir?

windstorm

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben 20 yıldır çalıştığım iş yerinde 2012 yılında meslek hastalığı raporu aldım %12 maluliyet verildi 6 yıl da aynı iş yerinde bölüm değiştirmeksizin çalıştırdılar ve geçtiğimiz ocak ayında sebepsiz işten çıkardılar ,mahkemeye başvurdum tazminat neye göre hesaplanıyor acaba?

windstorm

Kıdem ve ihbar tazminatı alabilirsiniz. Ancak işe iade davası açıp işe iade edilmenizi de isteyebilirsiniz. Kazanır ve işe yine de alınmazsanız bir miktar daha tazminat alabiliyorsunuz.

İlginize teşekkür ederim hakan bey İşe iade tazminatını aldım benim demek istediğim meslek hastalığı davasında tazminat nasıl hesaplanıyor.

windstorm

meslek hastalıklarındaki tazminat hesaplamaları konusunda bilgim yetersiz, ama mutlaka alakalı olan arkadaşlar yanıt verecektir.

meslek hastalığı

meslek hastalığı tazminat davasında sebepsiz işten çıkarılmanın etkisi olur mu arkadaşlar?

Üst Alt