Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek hastalığından %30 raporum var. Ne kadar gelir bağlanır?

yomaz

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
ergün;

bende meslek hastalığından yüzde %30 iş güçü kaybı aldım ne kadar maaş bağlanır birde bana verdikleri rapor 10.06.2100 daha henüz bağlanmadı ne kadar birikmiş para alırım cevap yazarsan sevinirim

Bu, çalışırken aldığınız aylıkla orantılıdır...

ben bu meslek hastalığına 2005 de yakanadın o zamanlar asgari üçret alıyorduk şimdi 2006 da belediye girdim maaşım 1500 tl ben gangisine göre iş göremezlik maaşı alırım
,

slm abi benim sizlerden bir isteğim olaçak

ben 2005 de bir fabrikada meslek hastalığına yakalandım ve ankara meslek hastalıkları hastanesi bana mesleki diye % 30 mesleki astım tanısı koydu
şimdi ise 2006 da fabrika iflaz etti bende dava açmak istiyorum ne yapmam gerekiyor
şimdi o fabrikayı başkası çalışıtılıyor
bir de ben o fabrikadan 2004 de çıktım nereye müraçat edip dava açaçağığım açsam kazanabilir miyim
iflas bir fabrika

Bu detayşarı bilmiyorum. Avukat olan arkadaşlarımız değerlendirebilir ancak..?

Meslek hastalığı raporuma Ankara itiraz etmiş..?

meslek hastasıyım 2008 de ankara meslek hastalığı için müracat ettim bana verdiği rapor %30 işgöremezlik oranı verdi bende 2 yıl işgöremezlik ödeneği aldım
daha sonra benim kont muyanem vardı 20.06.2010 da gittim tekrar ankara bana aynı oranı verdi gönderdi yani %30
bunu ankara sağlık kurulu bu raporumu kabul etmedi ve beni ankara ünivesitesi tıp fakültesine sevk etti ankara ünivesitesi rapor verdi mesleki astım dedi
şimdi ankara sağlıl kurulu böyle bir hastalık yok ileşme var demiş göndermiş

en şimdi ne yapacağım bilmiyorum sizlerden yardım bekliyorum bülent bey

Kurul "böyle bi şey yok" diye kime yazmış?

sgk kayseri kocasinan müdürlüğüne

Kocasinan müdürlüğü size "ankara böyle böyle dedi" diye nasıl bir bildirim yaptı? Yazılı olarak size bir şeyler vermeleri lazım ki siz de ona istinaden itiraz edin, ankara'nın istediği eksikliği gideren bir rapor alın.

bana sgk kocasinan verdiği yazıda şöyle yazıyor kısmen düzelme iğleşme var diyor

İşte, kocasinan'a gidip o karara itiraz etmeli ve rapor için hastaneye sevk edilmeyi istemelisiniz.

meslek hastalığından dolayı kayseri sgk müracatt ettim orası beni ankara meslek hastalıkları hastanesine sevk etti kayseri sgk evrak izle de söyle yazmış bu ne durumda
103.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
203.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
303.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
403.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
504.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM DESTEK HİZMETLERİ(GENEL EVRAK) SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
605.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM DESTEK HİZMETLERİ(GENEL EVRAK) SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
705.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM EMEKLİLİK SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
805.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM EMEKLİLİK SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
913.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM DESTEK HİZMETLERİ(GENEL EVRAK) SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
1013.10.2011KAYSERİ SGİM KOCASİNAN SGM DESTEK HİZMETLERİ(GENEL EVRAK) SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
1113.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
1213.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI
1313.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİTAAHHÜTSÜZ GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
1414.10.2011KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI

yani hangi aşamada durum ne

Birimİşlem

Adresinize posta ile gönderilmiş sonuç. Bugün yarın elinize ulaşır.

ama meslek hastalıkları hastanesi verdi mesleki diye

Soryu farklı bir başlığın altına yazınca cevabu yanlış vermiş oldum bir önceki mesajımda. Pardon.

Sonucun olumlu-olumsuz geleceğini bilemeyiz. Hele bir evrak elinize ulaşsın...

sonuç nedir abi sizce

1
15.02.2013
KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİNE
ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2
18.02.2013
KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİNE
ZİMMETTEN ÇIKARILDI
3
18.02.2013
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MİTHATPAŞA GENEL EVRAK SERVİSİNE
TAAHHÜTSÜZ GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
4
18.02.2013
TAAHHÜTSÜZ GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
5
18.02.2013
ZİMMETTEN ÇIKARILDI
6
19.02.2013
EHGM KISA VADELİ SİGORTALAR D.B.GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE
7
19.02.2013
EHGM KISA VADELİ SİGORTALAR D.B.GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE
ZİMMETTEN ÇIKARILDI
8
20.02.2013
EHGM KISA VADELİ SİGORTALAR D.B.KISA VADELİ SİGORTA MEVZUAT SERVİSİNE
9
20.02.2013
EHGM KISA VADELİ SİGORTALAR D.B.KISA VADELİ SİGORTA MEVZUAT SERVİSİNE
ZİMMETTEN ÇIKARILDI

Birim İşlem
1 09.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 09.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI SERVİSİNE
3 24.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-2 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4 24.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-2
5 28.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
6 28.07.2015 KAYSERİ SGİM MELİKGAZİ SGM DESTEK HİZMETLERİ (GENEL EVRAK) SERVİSİNE
7 28.07.2015 GENEL SAĞLIK SİGORTASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GELEN EVRAK SERVİSİNE TAAHHÜTSÜZ GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
8 29.07.2015 GENEL SAĞLIK SİGORTASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GELEN EVRAK SERVİSİNE

meslek hastalıgın dan evrakla ne aşamada

[font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]2[/font][font=verdana]19.10.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]3[/font][font=verdana]19.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana]taahhütsüz gön. üzere işlendi[/font]
[font=verdana]4[/font][font=verdana]20.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]5[/font][font=verdana]22.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-6[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]6[/font][font=verdana]22.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-6[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]7[/font][font=verdana]27.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]8[/font][font=verdana]27.10.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]9[/font][font=verdana]27.10.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim destek hizmetleri 1 (gelen evrak servisi)[/font][font=verdana]taahhütlü gön. üzere işlendi[/font]
[font=verdana]10[/font][font=verdana]28.10.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim destek hizmetleri 1 (gelen evrak servisi)[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]11[/font][font=verdana]02.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]12[/font][font=verdana]02.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]13[/font][font=verdana]03.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm emeklilik servisi-2[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]14[/font][font=verdana]03.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm emeklilik servisi-2[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]15[/font][font=verdana]04.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]16[/font][font=verdana]04.11.2015[/font][font=verdana]kayseri sgim melikgazi sgm destek hizmetleri (genel evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]17[/font][font=verdana]04.11.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana]taahhütsüz gön. üzere işlendi[/font]
[font=verdana]18[/font][font=verdana]05.11.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine[/font][font=verdana][/font]
[font=verdana]19[/font][font=verdana]09.11.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-6[/font][font=verdana]elden sevk edilmek üzere işlendi[/font]
[font=verdana]20[/font][font=verdana]09.11.2015[/font][font=verdana]ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-6

[/font]

Üst Alt